reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

osa, głowa do góry, za chwile niektóre z tych "przyjemności" znikną...
no i odczuwasz jeden z minusów l4 - ja czekam tylko na początek roku szkolnego w zacząć pracować i zacząć funkcjonowac... bo na razie, obawiam sie, ze tylko istnieję ;)

a z włosami to tak może pozostac do końca - mi akurat w czasie ciazy się przetłuszczają okropnie, a nadal boę się zafarbować. ale chyba pójdę w końcu do fryzjera - przed wrześniem jeszcze :)

i nie martw sie - to szkodzi dzidz!!!
 
reklama
dzięki Azik.
ale jak tu sie nie martwić? Tylko mdłości i poza tym nic. Nie mogę sprawdzić, czy z maleństwem wszystko ok, bo szpital, przy którym mam poradnię i lekarza jest w remoncie. USG miałam prawie dwa miesiące temu. Boję się, bo tylę się słyszy o obumarłych płodach, a moje objawy, a raczej ich brak nie wróżą nic dobrego. Dlaczego nie chce mi się siusiu, zmalał mi biust? Boję sie po prostu...
 
nie masz żadnego lekarza, do kótrego mogłabyś pójść tylko tak dla spokoju, zajrzy, może posłucha, odpowie na pytania...
 
osa, nie przejmuj się - ja to nawet mdłości nie mam i nigdy nie miałam. Piersi też jak na razie przestały i boleć i rosnąć. Brzusio stanął w miejscu i właściewie nawet nie widać, że jestem w ciąży. Czuję się zwyczajnie. Ale byłam 2 tyg. temu na usg i lekarka mówiła, że wszystko w porządku, wierzę jej i się nie martwię :)
A jeśli naprawdę to cię tak dręczy, to dla spokoju siebie i dzidziusia idź gdzieś prywatnie, zrobić samo usg.
 
Osa, nie zamartwiaj się, tylko jak piszą dziewczyny- idź raczej zrobić usg. A zresztą- masz mdłości :):) więc objawy są. A te biusty jakby nam tak chciały przez 9 miesięcy rosnąć to musiałyby w końcu eksplodować :):)
domyślam się że to raczej brak zajęcia Cię męczy. może zaczniesz dziergać ubranka ???
a poważnie ja też mam twarz koszmarną, a włosy ----pożal się Boże. Za 4 dni kończy mi się urlop i muszę coś z tym zrobić. Chyba nie zaryzykuję farbowania
raczej je obetnę równo z odrostami...efekt będzie równie koszmarny prawdopodobnie.
pozdrowinka. będzie lepiej 8)
 
Dzięki! Ja wiem, że mam teraz problemy bardziej z głową niż ciążą, ale nie bardzo mnie to pociesza.Dobrze, że jesteście. Jak mąż mi mówi, że świruję mam ochotę sie na niego obrazić, a wy ustawiacie mnie do pionu bezboleśnie.
 
piotrus zasnął...
mi tez chce się spać.
a musze troszke popisać... jejku jeszcze w tym roku bronie prace dyplomową - ale mi sie zebrało, na czytelnie to juz patrzeć nie mogę, brrr.
ale w lipcu bedę szcześliwa mama dwóch wspaniałych dzieciaczków, obronę bede miała za sobą, i tylko odpwoczywać nad morzem :)
byle do lipca :)
 
A ja mam dzisiaj świetny humorek. Świętujemy dziś naszą czwartą rocznicę ślubu :)
Pojechaliśmy dzisiaj do wielkiego sklepu z dziecięcymi rzeczami i popróbowałam sobie różne wózeczki. Ale frajda!!! :)
 
Pytia wszystkiego dobrego z okazji Waszej rocznicy!!!!duuzo milosci, szczescia no i oczywiscie pociechy z maluszka:))Paula i Michal:)
 
reklama
Do góry