reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

reklama
osinko gratuluję nowej podłogi i zazdroszczę
my mamy w tym tyg. zacząć remont :o
u nas panele a dla Miłka będziemy szykować cały pokój, bo na razie jest z nami. Raczej staram się nie myśleć jak to przeżyjemy....Szkoda że kaski nie było przed porodem...
 
Catherinko nareszcie się przełamałaś!!! ;D ;D ;D

benita ja ostatnio wylądowałam u lekarza z takimi objawami jak twoje plus migrenowe bóle głowy i dostałam skierowanie na zbadanie hormonów w organiźmie, bo lekarz mówi, że mogły "zwariować po ciąży, może skonsultuj się w tym kierunku ze swoim lekarzem


 
fionka pisze:
Catherinko nareszcie się przełamałaś!!! ;D ;D ;D

benita ja ostatnio wylądowałam u lekarza z takimi objawami jak twoje plus migrenowe bóle głowy i dostałam skierowanie na zbadanie hormonów w organiźmie, bo lekarz mówi, że mogły "zwariować po ciąży, może skonsultuj się w tym kierunku ze swoim lekarzem

No nareszcie! :D Bo już naprawdę myślałam, że to nigdy nie nastąpi...
 
a u nas nerwy bo trzeba kaske odkładać na wyjazd a tu ciągle jakieś wydatki ::)
wczoraj na dodatek akumulator w samochodzie padł i kolejne 200 poszlo
a przed samym wyjazdem jeszcze wesele..

catherinka a gdzie będziesz mieszkać od grudnia?
może bliżej mnie, to bysmy się mogły kiedyś spotkac :)
 
ale mi smutno!!!! moja Agatka miała wczoraj szczepienie, nad ranem miała 39,7!!!! cały dzień jest dziś osłabiona, tylko tuli się i śpi, staram się na siłę dawać jej pierś i herbatkę, biedna... :(
 
bidulka!

mój Maks też miał wczoraj szczepienie, znósł je dzielnie, ale widzę, że od wczoraj też nie ma apetytu i mniej się uśmiecha :(

a już myślałam, że przestał mnie kochać i woli nianię  ::)
 
reklama
bidulka dostała o 12 drugi czopek, po 20 dam jej trzeci, nie będę czekać aż temperatura się pojawi
wczoraj dąłam jej czopek po przyjściu z orzychodni, sprawdzałam temp. o 20, 22 i po 24 i była ok, więc poszłam spokojnie spać...a tu taka "niespodzianka" nad ranem! :( wściekła byłam na siebie, że profilaktycznie nie zadziałałam...
 
Do góry