reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

benita jeśli nie masz wielkiej willi to baardzo chętnie odkurzę w zamian za prasowanie :D szkoda tylko,że ja w pobliżu trójmiasta mieszkam :(
 
reklama
Benita - podaj tylko adres a zjawię się natychmiast z odkurzaczem ;D ;D ;D
u mnie deska czeka - czy męskie koszule też prasujesz??
... a damskie?? :laugh:
 
inkaa oj teżbym się wściekla na maksa ::)
mnie zawsze cos takiego wyprowadza z równowagi ..
własnie fakt jak coś mężuś robi a nie ustala tego wcześniej ze mna
 
A nam w piątek stuknęło 5 lat po ślubie ;D Poszliśmy sobie na obiadek, z Jasiem, bo moja mama akurat chora i nie mielismy go z kim zostawić. Kelnerce tak się spodobał, że ciągle go zabawiała, żebyśmy mogli spokojnie zjeść. No i z samego rana dostałam bukiet róż :laugh:
 
pytia! wszystkiego najlepszego :)

u nas dziś swięto rodzinne. Jak na złość wracają: moja siostra (z Anglii) i teść (z morza). w dodatku Rafał pracuje do 18 !!

Wieczor zarezerwowany dla Rodziców Rafała , a noc dla mojej siostry :) jestem uszczęśliwiona
 
Ja dziś od rana tryskam dobrym humorem :D A właściwie od wczoraj wieczór :D Który to w końcu po kilku miesiącach spędziliśmy upojnie... :D
 
Maga, do duzej willi to nam baaaardzo daleko i raczej tak pozostanie,w dodatku mamy tylko jeden dywan w duzym pokoju,bo narazie nie zarobilismy na wiecej.Ale za to okropnie "owlosiony" ::) :p bo mamy owczaraka nizinnego(nie wiem czy ktoras wie jak to wyglada)
Koga, koszule prasuje..i posciel tez...duze przescieradla,poszwy,poszewki,reczniki....prasowanie mnie wycisza(ponoc tak jest z wariatami :p ;D )

A ja ostatnio marnie sie czuje ,nie psychicznie ale fizycznie- w glowie mi sie kreci i jakos mi slabo.Zrobilam sobie morfologie,bo sobie pomyslalam ze moze mam anemie,ale wyniki mam bardzo ladne.Wiec juz nie wiem co mi jest ???????????
 
reklama
Do góry