reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

Trzymamy kciuki!!! Będzie dobrze!!! Poza tym podobno kobietom w ciąży się nie odmawia ;) więc na pewno wszystko będzie okii!!!
 
reklama
ja zaczynam się ruszać jednak po 4 miesiącach nic nie robienia jest mi ciężko i mnie wszystko boli
ale muszę się rzobujać bo jak będę leżeć to nie urodzę wogóle
 
jestem wściekła jak nie wiem co!!!
pojechałam z mężem do marketu, chciałam kupic biustonosze do karmienia i co?? nie ma dla mnie rozmiaru!!!! D było za małe! a takie piekne staniki były w H&M po 49zł
buuuu
 
agao pisze:
nie ma wyjścia musisz na luzie chodzić ;)

a w życiu!! potem będe miała piersi jak murzynka ;) i będę musiała wydać kasę na operację plastyczną!!! muszę podjechać jeszcze do auchana i wejść do triumpha, może tam coś dostanę
najwyżej wezmę do szpitala zwykłe biustonosze z lycry i już
 
Rany, dziewczyny pomóżcie... Mam dzis takiego doła... Ciągle tylko płaczę... Wszystko mnie denerwuje. Nawet jak mąż ciagle coś je, oglada telewizję, nawet rzuciłam dziś sztućcami przy obiedzie... Na dodatek dziś Jacek jest ze swoim ojcem, chociaż może to lepiej, bo by jeszcze dziecku sie dostało... :-(. Nawet nie mam pomysłu jak sobie pomóc...
 
ja tak miałam ostatnio wszystko mnie wkurzało i wyłam aż się zanosiłam płaczem po mężu jeździłam jak po szmacie ąz mi było go żal a nie mogłam przestać nawet na swój brzuch byłam zła-aż mi później głupio było bo dzidziuś biedny i mąż też taka wydra ze mnie była okropna, zjadłam sobie słodycze pomalowałam pazurki wykąpałam się i mi trochę przeszło

a dzisiaj mam stresa bo 1 marca tat odbiera wyniki i araz świra dostane
 
kaska ja mam to samo wszystko mi przeszkadza wszystko,lezalam na lozku i zaczelam plakac-powod-nie znam..........mezowi sie obrywa,psu sie obrywa..........
 
Hej no wlasnie ja tez jestem przewrazliwiona , nie wiem Kaska ale dla mnie najlepsze na poprawienie humoru sa zakupy tylko teraz to juz nawet nie mam sily na lazenie po sklepach wiec siedze i wymyslam rozne zajecia(glownie siedze na internecie), poniewaz nie wiem jak u was ale mojego meza wogole nie wzrusza ze mam takie skoki nastroju i ze jak cos mowie to znaczy ze oczekuje ze przynajmniej przyjmie to do wiadomosci a nie ryknie ze odpierdzielam.

No i stwierdzam ze on chyba gorzej te ciaze znosi niz ja tylko ze mnie to nie pomaga.
Wlasnie sie nie odzywamy od wczoraj i jak tu rodzic skoro adrenalina skacze a przeciez trzeba byc zrelaksowanym.
Nie wspomne o przytulanku. :(. Ci faceci slow nie mam
Dlatego w ramach protestu nie gotuje i mam wszystko w nosie. Ja glupia kobieta pokazalam ze potrafie i sama do szpitala zajechac, zrobic zakupy i ugotowac to sie popieprzylo w glowce.

A powiedzcie mi dziewczynki bo moja mala potrafi miec trzy razy dziennie czkawke czy to normalne, moze ktoras tak ma?
Na razie nic mnie nie bierze no ale wszystko jest mozliwe, jeszcze tylko pracuje do wtorku - tak sie ciesze.
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry