reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

a poza tym jestem jak z krzyża zdjęta najchętniej bym spała cały czas
normalnie czuję sie jakby mnie ktoś ze snu zimowego obudził ::)
 
reklama
ja dzis tez ledwo zyje. spalam po poludniu (co nie jest latwe, bo przy kazdym przekreceniu sie na drugi bok sie budze a poza tym bola mnie nogi :-[)tlumacze sobie to tylko tym ze organizm chce nabrac sil przed WIELKIM DNIEM. ale szczerze powiedziawszy mam juz strasznie dosc...na szczescie (chco to dziewnie brzmi) w tym wszystkim Wy dziewczyny tez macie tak samo i tez marudzicie co jest niezwylke budujace ;)
 
agao! ja to Cię podziwiam z tym leżeniem. Ja dziś świętuję czwarty tydzień leżenia i same widzicie co się ze mną dzieje...

A dziś odkryłam świetny kanał TV Hallmark (chyba tak się to pisze), na którym są świetne filmy, takie familijne w rodzaju "Domku na prerii", czy "Autostrady do nieba". łyknęłam dziś dwa :)

 
Ja teoretycznie od swiat powinnam lezec a od ostatnich dwu tygodni to juz mialam nakaz, ale nie potrafie :) No i jak na razie nic sie nie stalo. Tyle, ze troche zwolnilam obroty- ale nawet wanne w miedzyczasie udalo mi sie umyc :laugh: I seksik sie trafil ;D No i dzidzia nadal na swoim miejscu :)
 
KingaP pisze:
A dziś odkryłam świetny kanał TV Hallmark (chyba tak się to pisze), na którym są świetne filmy, takie familijne w rodzaju "Domku na prerii", czy "Autostrady do nieba". łyknęłam dziś dwa :)

A jakie fajne filmiki na tym kanale lecą w nocy... ;D cierpiąc na bezsenność zawsze mogę liczyć, że jakis film leci na tym kanale i zawsze można usnąć... ;D
 
A ja się strasznie denerwuję bo jutro mam konkurs w pracy..związany z przedłużeniem umowy. (umowa mi się kończy pojutrze :)) w komisji prawdopodobnie będą sami faceci, którym w głowie zwykle jedynie nauka..
nawet mi się nie chce do niczego zajrzeć, czuję się podle fizycznie a bardziej chyba tak wewnętrznie. moja dzidzia szaleje razem ze mną od dwóch dni. Mam nadzieję, że obie nie zdenerwujemy się za bardzo i wszystko przejdzie bezboleśnie..a ja nie powiem nic złośliwego, będę grzeczna i miła i dostanę tę pieprz.... umowę. trzymajcie za mnie kciuki, bo mi źle bardzo..
 
reklama
Do góry