reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

a jak ja gdzieś wychodzę to mam tylko na przemian 2 pary spodni 2 bluzki i 2 golfy - porażka a że mi ciepło cąły czas golfów nie zakładam więc 2 pary spodni i 2 bluzki czuję się przeokropnie
 
reklama
TO chyba glowna rzecz teraz, ktora mnie wkurza- ciagle te same ciuchy! :mad: Nienawidze chodzic przez dluzszy czas w tym samym, od razu mi spada samopoczucie. A teraz od kilku miesiecy ciagle ten sam zestaw. Mam juz dosyc.
Wiec dzisiaj w ramach dbania o nastroj schowalam prawie wszystkie ciazowe ciuchy na sama gore szafy w przedpokoju (tam gdzie rzeczy zimowe), zostawilam sobie tylko jedne spodnie, bluzke i sweter i nastawiam sie psychicznie ze juz niedlugo zmienie garderobe :) A zeby tez teraz chwilowo lepiej sie poczuc, wyciagnelam dwie nieuzywane przez pare lat koszule i wreszcie mam na sobie cos innego :) No i mam nowe kapcie :) Niby drobiazgi, ale od razu mi sie lepiej zrobilo :)
 
agao pisze:
fujjjjjjjjjjjjjjjjjjj

właśńie ogładałam wiadomości na polsacie i się dowiedziałam że co 3 Polak myje zęby raz w tygodniu

niektórzy się kąpią tylko w upały
piorą bardzo rzadko

włosy myją 1 na 2 tygodnie

masakra  :mad:

::) ::) ::)
RANY BOSKIE to chyba niemożliwe!!!!!!!!!!!!!!!
 
Wczoraj miałam mega doła! Ale już sobie poszedł. :)
I jakoś mniej śpiąca jestem.
Może moje hormony przestały walczyć ;D

Ja też już z miłą chęcią ubrałabym coś normalnego.
Ale mamy marzenia ;D
 
jestem spękana. znów miałam skurcze w dole brzucha... w nocy
nie wiedziałam czy brać więcej nospy, czy poczekać na rozwój wypadków. Poczekałam. Rafał dziś w pracy i jutro też idzie. Będę cały dzień sama :(
 
nie martw się kinga mojego męża też nie ma cały weekend i będę siedzieć sama i nawet pobrykać po sklepach nie mogę (zresztą tak jak ty) a pogoda piękna, słońce świeci i szlag mnie trafia
a rano dostałam takiego skurczu, że aż mi się gwiazdki pokazały, no naprawde te skurcze to istna finezja ::)
 
reklama
KingaP pisze:
jestem spękana. znów miałam skurcze w dole brzucha... w nocy
nie wiedziałam czy brać więcej nospy, czy poczekać na rozwój wypadków. Poczekałam. Rafał dziś w pracy i jutro też idzie. Będę cały dzień sama :(

ja też fisiowałam i w sumie fisiuję jak tylko misio wychodzi i zawsze wszystkich objawów mi się wydaje wiecej
założe się że jakby miał dzisiaj gdzieś iść to bym zaraz zaczęła rodzić

ale sie uspokój bo psychika ciężarówek jest straszna dasz radę

masz miłych sąsiadów i napewno jakby się coś działo to Rafał hjest pod tel i wogóle

poza tym dawka dopuszczalna NOSPY na dobę to 3 tabletki nospy FORTE czyli 6 małych i jakcoś to bierz
 
Do góry