reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

dziewczyny jutro mają wyjść do domu - tak mi dziś Kinga napisała :-)

Ivka- bawcie się dobrze!!Oby pogoda utrzymała się do końca waszego pobytu :-)

co z tą Sylwią????taktrzymać w niepewności kobietę w połogu!! przeciez ja teraz mega nerwowa jestem ;-)
 
reklama
Kinga dawno mnie nie było:szok:
GORĄCE GRATULACJE ODE MNIE!!!!!!! :-):-):-):-)

iwoszku ale masz fajne zestawienie dwójek w suwaczkach dzieci ;-) jeszcze przez dwie minutki :tak:
 
A ja w robocie nie wyrabiam ...u nas jest tak zimno..że mnie ręce grabieja ..mam właczony convector...na dworze ciepło a tu jak w lodowni ..dzisiaj est 14 stopni....to jest stary budeynek (taki pałacyk pofabrykancki) stoi od północnej strony i jest zasłoniety drzewami ..słońce tu nie wpada..do tego to jest stary do kapitalnego remontu budynek ..zawilgotniały ..maja nas przeniesc do pałacyku obok który remotuja ...ale remont ..wiecie zamówienia publiczne..wiec to trwa i trwa ...wczoraj było mi tak zimno że az kolana ..zaczeły mnie rwac ..jak taka emerytke ,...masakra ..chodze ubrana jak jesienia ..bo nie da się wysiedzieć

u nas w szkole to samo

zimnica paskudna - u mnie na piętrze to jakoś jeszcze jest ale na parterze ( również w pokoju nauczycielskim)
wczoraj z chęcią szłam na dyżur na boisko :)
 
Magda udanego wypoczynku!
My dopiero ruszamy z 1/2 sierpnia. Tym razem polskie morze - Świnoujście:-)
 
IVKA76 Jeszcze Cię nie poznam ;-)

Wczoraj na spacerku odpaliłam sobie nieźle koszulkę z rękawkami :crazy: + dekolcik w serek :-D A tak w ogóle to nie opalam się specjalnie - mam w tym trochę zakazu, szczególnie dla twarzy. Opalanie "przy okazji" kończy się różnymi wzorkami.
 
ivka a gdzie ty dokładnie nad tym morzem jesteś? (chyba coś przeoczyłam, niewiedziałam,że przyjeżdzasz w moje strony:tak:)
 
reklama
oj robaczku drogi , nie migaj nas tu bo my w napieciu zyjemy czy bedzie kolejna fasolinka czy nie , kochaniutka trza sie dzielic dobrymi wiadomosciami
 
Do góry