reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie mamusiu ?

Ja standartowo wyglądam jak beczka, więc regularnie na wagę (ze strachu) nie wchodzę. Musiałam tylko u lekarza, wyszło, że mam 2kg na plusie (3tyg temu), ale wiecej już nie przytyłam, bo teraz się kontroluję. Ale czuje się bardzo ociężała, brzuchol mam ogromny, biodra też większe...Wcale mi się to nie podoba.
Za to mdłości juz przeszły, nie tak na 100%, ale jest git. No i oprócz tej fatalnej opryszczki to szczerze powiem, nie wyglądam najgorzej....Teściowa mi wczoraj powiedziała, że wyglądam wręcz kwitnąco, że podobno buźka mi się wygładziła (ja widzę tylko że sie zaokrągliła :dry: ), no ale teściowa to chyba tak z grzeczności mówi;-)
 
reklama
kasia_z, aqua- to szukują sie wam chyba córeczki:-D:-D

kkasilka -kochanego ciałka nigdy dosyć:-D a okrągłe bioderka sa seksi:-D:tak:

a we mnie wstapiła nowa energia:tak: czuje sie rewelacyjnie...no i już nie męcze sie tak jak wcześniej:-) mam nadzieję, że to nie tylko chwilowa zmiana...
 
witam mile panie! u mnie szaro i ponuro ale to juz ostatni tydzien w tym kraju!!!zleci jakos.

ja w pierwszej ciazy wszyscy mowili wygladalam olsniewajaco nawet slyszalam ze tak mi sluzy ze powinnam caly czas w ciazy chodzic, tez wszyscy stawiali na chlopca ba ja nawet lekarzowi nie chcialam wierzyc jak powiedzial ze bedzie cora!! i brzusio nazywalam pawelkiem a tu monia! teraz w sumie zmian zadnych nie widze jesli chodzi o wyglad ale calkiem inaczej sie rozbudowuje. piersi jak balony czego wczesniej nie bylo brzuszek juz mam okraglutki ale ponad pasem wiec w zwyklych dzinsach co prawda ze streczem ale sie mieszcze. moj mowi ze to moze dlatego iz juz nie jestem dwudziestka organizm inaczej reaguje.kto wie?

no i wlasnie mimo ze brzuszek urosl 2 kilo do przodu ale gdzies czytalam ze szczuple kobiety zawsze tyja wiecej a ja do takich nie naleze juz bo kiedys to bylam jak patyk!!tylko boje sie zeby nie przytyc jak z monia 20kg!!! bo bede jak slon!:no:
 
Magda.uk- ja to samo - głowa trzeszczy ale to już drugi tydzień. Dzisiaj wzięłam Apap i czekam czy pomoże zazwyczaj nie:-(.Gin powiedziała, że to od hormonsów.
Wyłączyłam kaloryfery w domu, okna pootwierane w sypialni, śpię od 12 do 14 i czasem pod wieczór i nie przechodzi więc widocznie tak ma być. Na wszelki wypadek robię dłuższe rundki z piesem, ale raz pomoże raz nie:)
kasia_z, aqua- serio tak jest, że z dziewczynką się kiepsko wygląda? To u mnie chyba chłopak:confused: bo cera jak porcelana , włosy rosną jak dzikie a pazury takie że ciągle je piłuję albo obcinam, w życiu takich nie miałam.
Kkasiulka- u mnie wagowo 3.5 kg na minusie... na początku poleciałam 4 kilo i teraz dopiero odzyskuję... jak na razie 0.5 kilo z utraconych. Ginekolog mnie ostatnio rozwaliła mówi"ważyć na początku należy się w butach potem można mówić że się mało przytyło" hehe .Ale dziwnie się czuję jakbym wysychała. Widzę po spodniach że są sporo luźniejsze w udach.
Aqua- ja też miałam po raz pierwszy wczoraj sesję toaletową:( a czy wy macie też taki wstręt do mięsa i wszystkiego mięsopodobnego? Ja nawet parówki nie mogę przełknąc bez "wstrząsów" :baffled:
 
aqua, kasia dołączam do was ja tez strasznie wyglądam w domu chłopcy mówią na mnie ''królowa pryszczyca" bo tak okropnie mnie wysypało, o włosach nic nie napiszę bo szkoda słów.
Koleżanka- fryzjerka troszkę mi je doprowadziła do porządku, fajnie wyglądały 2 dni a potem klapa na całej linii.
Też stawiam na córcię :-)
Pomimo że na początku wymiotowałam przybyło mi 2,5 kg
 
Sanya - dokładnie jak piszesz miałam z Piotrusiem, ale czy tak jest obiektywnie, to nie jest wcale :-D Dużo osób tak ma też z dziewczynkami :tak: Albo w ciązy płci obojga.
Zobaczymy zobaczymy. U mnie też ostry mięsowstręt, chyba od niego się tak chudnie... :cool2: A paznokcie mam z wysypem białych kropek.. :dry:
Matylda "królowa pryszczyca" :-D:-D:-D no nie mogę!!! :-D:-D:-D Niezłe te twoje chłopaki :-D
 
To jak to jest wkońcu , jak się ładnie wygląda to chłopak, a jak brzydko to dziewczyna ( bo podobno urodę zabiera :))...?? A mięsko jest pycha:) pozdrawiam wszystkich..
 
Witam dziewczyny
Mnie tez troche glowa boli, wyczytalam, ze powodem moze byc obrzek zatok nosowych albo odwodnienie. Spacery i duze ilosci plynow powinny pomoc
Dalej walcze z zatokami, ale juz jakby dzisiaj lepiej, Mam nadzieje
 
aniam-to z uroda to taki zabobon :) ale u niektorych sie sprawdza ja poczekam co powie moja mama bo jak dotad jeszcze sie nie pomylila i kazdemu dobrze przepowiedziala.

ja mam jakis jadlowstret , zasiadam glodna do obiadu i juz mi sie odechciewa.za to pic mi sie chce non stop.
 
reklama
Hej dziewczyny :)
Ja znowu wieczorkiem w pracy :wściekła/y: Dobrze chociaz, ze spokojnie - moge sobie na forum posiedziec :-p
U mnie jak na razie 2 kg na plusie, ale ogolnie to tylko brzuszek urosl - musialam kupic moje pierwsze ciazowe spodnie :tak:, bo byl problem z zapieciem sie po posilku :-p
Cera ok - raczej nigdy nie mialam wiekszych problemow i jak na razie bez zmian. Wloski ladne - wiec moze synus... :-):-):-D Jakies mam takie przeczucie :-D Moja babcia jak uslyszala,ze do slodyczy mnie nie ciagnie - raczej slone i kwasne to od razu zawyrokowala, ze chlopak! Poczekamy - zobaczymy :-D
Maz stawia na dziewczynke, bo u nas obojga w rodzinie same babeczki :-D

Pozdrawiam cieplo :tak:
 
Do góry