reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie mamusiu ?

Nie kasiu to nie ten kg, w poprzedniej ciąży przeszłam zatrucie i ona teraz nie chce żeby się to powtórzyło.
Tak będę spokojniejsza. Mój M. strasznie się przejął jak mu o tym małym ryzyku powiedziałam.
Troszkę za szybko zaszłam w ciążę po operacji usunięcia torbieli z jajnika ( 5 miesięcy po) i chyba to jest to o co jej chodzi.
 
reklama
Brrrr nie lubię lekarzy, którzy straszą na zapas :no:
Bo co jak się nic nie przytyło albo schudło, litości :shocked2:
 
Matylda - spokojnie. Moim zdaniem lepszy lekarz który chucha na zimne, aniżeli taki który bagatelizuje sprawę. Może niepotrzebnie o wszystkim ci mówi, ale dobrze że ma na ciebie "oko". Wszystko na pewno ułoży się dobrze.
 
Nie kasiu to nie ten kg, w poprzedniej ciąży przeszłam zatrucie i ona teraz nie chce żeby się to powtórzyło.
Tak będę spokojniejsza. Mój M. strasznie się przejął jak mu o tym małym ryzyku powiedziałam.
Troszkę za szybko zaszłam w ciążę po operacji usunięcia torbieli z jajnika ( 5 miesięcy po) i chyba to jest to o co jej chodzi.

Aaaaaa to co innego, nie widziałam wtedy twojego posta.:sorry2:

Będzie dobrze :tak::tak::tak:

A swoją drogą ja do swojego lekarza standardowo chodzę co 3 tygodnie. :confused:
 
Dzień dobry dziewczyny:)
miałam się nie logować bo znowu potworna migrena, ale musiałam zobaczyć co u Was słychać:)
Klajo- masz to co ja:) ze strony mojego lubego marzenie o córci, ale mi też chodzi po głowie mały łobuziak:) nawet jak mówię o dziecku to w rodzaju męskim... ale co będzie to będzie tylko ja z natury do cierpliwych nie należę i już bym chciała wiedzieć :-) A zachcianek właściwie nie mam tylko jem dużo czekolady ale to chyba zapotrzebowanie na magnez wzrosło, więc kupiłam sobie taki musujący i pomaga:) Tylko ciągle jem gruszki codziennie przynajmniej jedna :confused:
Agata806-to by ci pasowała moja ginka:) nigdy nie straszy wogóle mało mówi a jak już to same konkrety, przekonałam się do niej dopiero po 4 wizycie ale cenię sobie jej spokerową twarz szczególnie jak jej prezentuję dziwne wyniki badań :tak: Jej podejście mi się udziela i potem myślę już tylko o fikającym w brzuchu małym rozrabiace:)
Matylda- głowa do góry wszystko bedzie dobrze:)
 
:blink:Witajcie mamusie,
przyjmiecie mnie do grona wrześnióweczek?:) Przyznam, że już myślałam że tylko ja tak mam, w ogóle to kto tu mówił że mdłości są poranne? Dzidzia kręci na karuzeli cały dzień, a jak wejdziemy do samochodu to już klops i bez poczciwej reklamówki
w torebce się nie obejdzie. Ponadto to ze mnie teraz leniuch niemożliwy, nic mi się nie chce, najchętniej to przyłożyłabym głowę do poduszki i spała... Ach ten słodki robaczek, mam nadzieję że ok 4 m-ca to już minie i będę mogla zacząć urządzać mu świat, buźka:!
 
Matylda, na pewno bedzie dobrze, zgadzam sie ze lepsza taka lekarka, co to 5 razy sprawdzi wszystko, dobrze ze bedzie ci miec "na oku"
Witaj NikalDzidzia, wspolczuje nudnosci, ja jak do tej pory zadnych objawow poza zmeczeniem nie mam, a i to powoli mija. Powinno byc lepiej w II trymestrze
 
Matylda, to rozumiem, że chce kobietka mieć na ciebie oko :tak: Na pewno pod taką troskliwą opieką wszystko będzie dobrze , nic się nie martw :tak::happy2:
 
reklama
Do góry