reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie mamusiu ?

Za to ja dzisiaj umieram...(nie do końca) albo raczej dochodzę dosiebie po nocy...Leczę grzecznie moje przeziębienie czosnkiem i co wczoraj od 21-3 w nocy romans z Panem Kibelkiem...muszę odstawić czosnek bo mój żołądek w ciązy go nie toleruje...

Jedym słowem, jestem wykończona, podgrążone oczy , marzę o łóżeczku a tu w pracy trzeba być ..
 
reklama
Ja wreszcie wracam do siebie, przeziebione zwalczone czosnkiem i syropem miodowo-cytrynowym miiaaaaammmm :-) z nosa jeszcze troche kapie, ale to nic w porownaniu z poprzednim tygodniem :-D

Jesli chodzi o zaparcia to pomaga pomarancza a nawet dwie zjedzone z samego rana. Nie dziala od pierwszego dnia, ale po dwoch lub najdalej trzech powinno pomoc. Na pewno nie zaszkodzi :-)

Poza tym w Szkocji WIOSNA !!!!!!!! Sloneczko swieci i az zyc sie chce :-)
 
A u mnie bez zmian:baffled::eek: zielono mi i sil mi brak. We wtorek do lekarza to moze troszke mi sie poprawi na serduszku:sorry:
 
kicia-ja tez slaba, ale wieczorami tak przez dzien nawet sie trzymam.tez czekam na wizyte i natylko dobre wiesci.glowa do gory!! a co twoj suwaczek pokazuje gdzie ty sie tak szybko chcesz rozdwoic??
 
Cześć dziewczyny ja na szczęście nie mam mdłości porannych (czasem po południu trochę przynudza) ale martwi mnie co innego ... od poniedziałku non stop boli mnie głowa dosłownie pęka jak przy migrenie i straciłam apetyt :(

Myślę, że to ma duży związek z tym ,że od początku ciąży borykam się z zapaleniem zatok :crazy: i nie mogę się tej infekcji pozbyć:( lekarz przepisał inhalacje, płukanie gardła, syropki Vit. C piłam soczek malinowy i herbatkę z miodem i cytryną ale niestety nie przechodzi:(
Moja lekarka wyznaje zasadę: zero lekarstw dla kobiet w ciąży ale ja jestem astmatykiem i przy każdej infekcji jest duże ryzyko wystąpienia ataków czego bym nie chciała póki jestem sama w domu:(
Do tego ciągle beczę :sorry: wystarczy rozczulająca reklama w tv a ja już łzy jak grochy :eek: chyba brakuje mi słońca:)
Jutro wizyta u gina, kolejne usg i analiza wyników badań może się poskarżę i pani doktor pozwoli mi wziąć apap:)
A tak poza tym to samopoczucie dobre i brzuch rośnie:) jestem strasznie duża jak na swój "wiek" wszyscy myślą, że to 5 miesiąc :-D żona kuzyna jest właśnie w 5 m-cu i jest płaściutka a ja wyhodowałam taki balonik:D czy to normalne?
 
A tak poza tym to samopoczucie dobre i brzuch rośnie:) jestem strasznie duża jak na swój "wiek" wszyscy myślą, że to 5 miesiąc :-D żona kuzyna jest właśnie w 5 m-cu i jest płaściutka a ja wyhodowałam taki balonik:D czy to normalne?
chyba normalne - bo ja też balon mam konkretny :laugh2:normalnie musze chodzic w ciążowych ubraniach :tak:
może i dobrze bo normalnie widać ,ze to ciąża i jakoś fajnie mi z tym :tak:

a co do rozczulania to u mnie też masakra - normalnie wszystko mnie wzrusza do łez :-p

no i zdrówka Ci życze - apap można od czasu do czasu - jak już nie możesz to może sobie weź 1 przecież ma też właściwości przeciwzapalne
 
Ja sie leczylam nurofenem dla maluchow tylko wieksza dawke bralam i bardzo pomagal:tak:. Moj lekarz uwaza ze te leki co sa dozwolone dla dzieci do roku bez recepty mozna brac w ciazy.

A beksa jestem tez straszna. Taka romanticna sie zrobilam.

Dzis sloneczko to lepiej sie czlowiek budzi.
Brzuch mam chyba mniejszy niz za pierwszym razem ale w tedy bylam laska a teraz to jestem kielbaska i pewnie tak bardzo nie widac przez oponki.
 
U mnie tez brzuszek rosnie, rzeczywiscie bardzo wczesnie. Wieczorami wszystkie spodnie mnie cisna
A zmiany nastrojow, placzliwosc, nerwowosc sa calkowicie normalne w ciazy, hormony szaleja:-D
 
reklama
Hej kobietki!!!!:-):-):-)

A ja chcialam zapytac czy sa takie co im jeszcze nie rosnie brzucho??? Bo ja sie juz martwie, moja sis i kolezanki w tym czasie juz mialy, a u mnie nic normalnie chodze w swoich wszystkich starych spodniach.
A no i u nas dzisiaj wg kalendarza bb mamy 12 tydzien i 7 dzien czyli od jutra 13 tydzien.
ps. a do super szczuplych nie naleze, niestety.....:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Do góry