reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie mamusiu ?

kasia z - - może lepiej tych herbatek przeczyszczających nie pić - mi pomaga picie hektolitrów wody niegazowanej - uciążliwe jest częste siku ale rozwiązuje inny problem ;-) a próbowałaś lactulosum ???? ewa chyba już o tym pisała to podaje się nawet malutkim dzieciaczkom jak mają problemy z wypróżnianiem no i śą jeszcze czopeczki
 
reklama
u mnie jakoś lepiej ostatnio - uciążliwe objawy przzeszły, wróciło mi troche energii i jest lepiej psychicznie - chyba :-) chociaż łatwo wyprowadzić mnie z równowagi ale doła nie mam - słoneczna terapia chyba pomogła :-)
 
Aqua - jak dawno Cie tu nie było! Myślałam dzis o Tobie mając nadzieję, że wszystko w porządku, bo ostatnio jak się odzywałaś, to bardzo przybita byłaś... Ale cieszę się, że juz lepiej, choc tu u nas to kiepściutka pogoda, co?

Kicia - a suszone owoce próbowałaś? I wiesz co jeszcze? Ruch. Spacer, jazda na rowerku stacjonarnym, może basen...To na pewno pomoże ;) Trzymaj się :tak:
 
czesc dziewczyny
ja sie dzis czuje fatalnie, a w zasadzie to od wczoraj. po poludniu taka mialam kluche w gardle ze zasnac nie moglam, a dzis goraczka, katar i kaszel. dopadlo mnie przeziebienie, niestety przez wlasna glupote. bylismy wczoraj na basenie i wyszlam z mokra glowa, a wiatrzycho straszne. chyba sobie na noc paracet zaaplikuje, ciepla kapiel i szybko do wyrka
 
Czesc dziewczyny.
juz za 3 tygodnie bede w polsce i pojde do lekarza kamien spadnie mi z serca!!
Co do zaparc tez nie plabym herbatek przeczyszczajacych mnie pomagaja jablka jem co wieczor i rano bez problemow,ogolnie duzo warzyw i owocow na surowo bogate w blonnik a on pomaga.czasem tez pije melise raz ze uspokaja dwa pomaga w trawieniu.
To odliczamy!Juz nie moge sie doczekac az zobacze i uslysze nasza fasolke!!!
Przeziebionym zycze powrotu do zdrowia!!
 
patrzcie jak szybko zleciały te 10 - tygodni ciązy jesteśmy już prawie w II trymestrze a za kolejne dziesięć tyg (może wcześniej) poczujemy ruchy maluszków i poznamy płeć - ja chce znać bo wtedy łatwiej mi się rozmawia z fasolinką :-)

ja dzisiaj w dobrej formie obiadek zrobiony , pranie też , mieszkanie ogarnięte , bb przeczytane teraz mogę się w 100% oddać mojemu Kubuklowi
 
aqua- super,ze z samopoczuciem u ciebie lepiej:tak: oby tak dalej!!!

u mnie wręcz odwrotnie... czuje się coraz gorzej:-( coraz częściej meczą mnie mdłości, częściej zaliczam "bliskie spotkania z kibelkiem":-( i w ogóle... jakoś tak pozytywnej energii mi brakuje...
 
Aqua - ekstra. Ja natomiast zaczynam padać psychicznie podobnie jak Ewa. Zaczynam mieć powoli wszystkiego dość - wszystko mnie drażni a moje ograniczenia fizyczne doprowadzają mnie do szału.
Najgorsze że dzisiaj nam za oknem przyświeca słoneczko a ja nawet nie mam ochoty na spacer...:crazy:
 
Ja tez coraz gorzej, wcozraj całąy dzien wymiotowałam, (pierwszy raz), za to tak zle sie czulam, ze nie bylam w stac z lozka i nic jesc ani pic. Nawet zaczęłam sie troche martwic o Dzidziulka. Dzisiaj jest ciut lepiej, ale słaba jestem jak mucha i tez nie za bardzo chce mi sie jesc. :-(
 
reklama
dziewczyny głowy do góry :-) te fatalne dołki przechodzą i poźniej jest lepiej - zresztą zawsze każdy ma upadki i wzloty - śle wam moją odzyskaną energie
 
Do góry