reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie mamusiu ?

dziewczyny no wlasnie ja tez mam jakies samopoczucie do d ...
nerwy mnie biora o wszystko ... stawiam ze to cos z cisnieniem chyba ... :szok:
 
reklama
To kiepsko laseczki, wprawdzie pocieszyłyście mnie, ale szkoda, że takimi smymi objawami. Dobrze, że mam obiad na dziś, bo jak wstanę to mi się we łbie kręci i serducho mi szybko wali:(
 
ja też od rana nie w sosie, odwaliłam scenę złości w sklepie, odłożyłam wybrane rzeczy na półki, wyszłam jak burza ze sklepu, mój Y. mnie musiał autem ścigać taka byłam wściekła. A nawet nie pamiętam o co poszło.
Pogoda do bani, byle do wiosny.
 
Mój luby dzisiaj zrobił pyszny obiad - jadło drwala. Od kilku dni miałam na to ochotę a jak przyszło co do czego to nie mogłam patrzeć na talerz. A jutro znowu praca - jak ja nie lubię niedzieli...
 
Ojej...dziewczyny...bidulki....co to sie porobiło...? Dobrze, że niedziela... Odpoczywajcie, leżcie, relaksujcie się...Już niedługo Taniec z Gwazdami....:-D

A ja właśnie proszę mojego M. żeby mi łaskawie przyniósl kanapkę z nutellą......tak mi się chce czekolady...mniam!
 
ja właśnie pożeram nutellę ze słoikczka łyżką:tak:
i czekam aż mi się pyzy ugotują, z cebulką i kabanoskiem chudym zamiast skwareczków:-)
O jaaaa ale jesteśmy głodni:-D
 
cześć dziewczyny,
u mnie nic słodkiego od grudnia, jade na ogórkach i śledziach:-),

owoce na szczęście mnie nie drażnią, bo już cała reszta tak...
moje korzonki już lepiej, ale awanture też już wczoraj zdążyłam urządzić, a tak się starałam być spokojna, szkoda;-) tylko że mężulek i córeczka to już nie, ogólnie to z tymi wybuchami jest niewesoło, co nie?

może zjemy ogórki kiszone z lodami?:-D

pozdrawiam
monia
 
artemida- no właśnie... co to jest to jadło drwala??? apetycznie brzmi:tak:

no i tak w ogóle- co się laski z wami dzieje???
życze dużo radości, optymizmu i poprawy samopoczucia!!!
 
reklama
Ewa - starość, nie radość, he, he, he... ale tak serio. To chyba było ciśnienie+to, że nie czułam ruchów + to zasrane więzadło...
Zobaczymy jak będzie dziś, bo dwa dni po kolei jest jakiś dramat. Nie pobolewa mnie już tylko dół prawej strony, ale cały bok i promieniuje do nerki. Biorę no-spę i nic. Najgorsze jest to, że ja mam bardzo wysoki próg bólu (miesiąc chodziłam ze złamaną ręką do pracy, bo mi zależało), a to mnie normalnie już nie boli tylko nap****. I to zaczyna się codziennie wieczorem. Jak dzisiaj będzie powtórka, to jadę do lekarza!
 
Do góry