reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie mamusiu ?

To ja będę trzymać kciuki za Ciebie, Ty trzmaj za mnie:)) Masz rację, że to takie zegarowe paskudztwo, nigdy nie wiesz kiedy wybuchnie:((((
 
reklama
A niech to :baffled::baffled:
Dzisiaj od 7 rano mega mdłosci plus mega zgaga po lekkim śniadaniu...
I potwornie mi się chce spać, w nocy kiepsko spałam, młody się uwalił wygdnie, po prawej stronie miałam wydęty brzuch a z lewej jakaś wklęsłość i nie mogłam się ułożyć.
A dzisiaj mam spotkanie z koleżankami i już mi się nie chce ruszyć... oby mi przeszło:crazy:
 
Wzięłam cieplutką kąpiel z pianą i trochę mi lepiej, zjem teraz kaszkę z bananami od 4-go miesiąca i zobaczymy:)
Nie chcę odwoływać tego spotkania umawiałyśmy się 3 miesiące :-D:-D:-D
Ta pogoda działa na mnie deprymująco heheh..
 
U mnie dzis z samopoczucie też na bakier
Mam mdlosci i pobolewa mnie brzuch.
Myslę zeby może Nospe wziąć- Co o tym sadzicie?
A może lepiej zadzwonic do lekarza?:-:)-:)-(
 
Mdłości...to nie wiem...szczególnie, że to juz II trymestr. Ale nospe spokojnie możesz wziąc, lekarz mi powiedział, że mogę 3 na dzień. Połóż się, zrelaksuj...Może drzemka?
Mnie potwornie głowa boli :dry: Juz wzięłam jeden apap.....
 
oj dziewczyny, chyba to przez tą pogodę...

sanya, anastazja- życzę poprawy samopoczucie!!!

kkasiulka-
oby głowa przestała boleć...
 
Kiepsko... boli mnie woreczek, i to dość ostro...
Chyba skorzystam z tego że spotkanie mam w Arkadii i mam tam klinikę swoją i się udam na rozmowę z lekarzem.
:errr:
No nie powiem, ale mam stracha teraz.
Wezmę drugą no-spę bo nie mogę usiedzieć.
 
reklama
Do góry