reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie mamusiu ?

Sanya - jaki piękny!!!!!

Nie wiem co z tym zębem. Na razie siedzi i drażni się ze mną, to boli, to przestaje. Dentysta mówi, że może da radę posiedzeć tam jeszcze te 5 miesięcy. Modlę się o to, bo ze znieczuleniem też może być różnie. Zwykle robię zęby na żywca, bo alergiczką jestem, więc kłopot podwójny:(
 
reklama
Sanya pięknie wyglądasz z dzidzią w brzuszku :D,
mój brzusio podobnie jak bbezimienna^^ - malutki.
Jutro zdaje egzamin na prawo jazdy i mam nadzieje,
że maleństwo nie ucierpi przez mój stresik :-)
czytam sobie teraz Wasze wiadomości, żeby trochę sie odprężyć :-)
pozdrawiam serdecznie
 
sanya- piękny brzuszek :-) niech rośnie i niech dzidziol szaleje w nim ile się da :-)

ja wogóle nie wiem co się dzieje na forum ale nie mam jak nadrobić i poczytać bo w sumie kazdą wolną chwilkę staram się spędzic na leżeniu

u nas dzisiaj taki pięny dzień a my musimy w domu siedzieć Kuba chory a ja narazie nie planuje dłuższych spacerów
a tak marzy mi się posiedzieć na budowie - miałam posadzić sobie kwiatuszki - a tu bankrut - mogę sobie popatrzeć przez okno i powizualizować;-)

pozdrawaim i życze miłego wiosennego dnia - chyba każdej z nas potrzebna jest pozytywna dawka słońca
 
sanya- brzusio piekne i faktycznie duzie juz!!!!!!

ooooooooo i Auqa sie pokazala.........dobrze, ze lezysz kochana, odpoczywaj ile tylko dasz rade przy malym.......a to juz masz ten krazek?? bo cos nie zarejestrowalam........
 
No właśnie ja też nie...

aqua - ja Ci kwiatuszki mogę posadzić. Zaproś mnie tylko i powiedz gdzie kopać:))
U mnie słoneczko. Zaraz zrobię sobie Inkę, wytaszczę krzesło na ogródek i posiedzę!
 
Witam po wekendzie:-).
U nas deszcz:-(.

aqua zasadzisz jeszcze te kwiatuszki:tak:,wypoczywaj nie szalej kobieto.

sanya sliczna pileczka

anaklim to u mnie podobny problem mam 8 dolna w kieszonce z dziasla. Zaplabowana i teraz odpadla mi scianka tylnia schowana w dziasle:baffled:. Chyba do wyrwania:zawstydzona/y:.
lidka musisz zdac bo egzaminatora myszy zjedza;-)
 
aqua- kochana zdążysz jeszcze kwiatuszki posadzić:tak: teraz najważniejsze jest, abyś odpoczywała i niczym sie nie stresowała!!!! duzo zdrówka dla kubusia!!!
 
reklama
aniaklim zielonego pojecia nie mam:baffled:. Teraz to sobie pluje w oko, bo jeden byl chetny co by wyrwac a ja zaplabowalam cholerstwo. Teraz mi cyka zegarowa niespodzianak, a ja saperem nie jestem:no::baffled:.Moze dociagniemy do porodu:-p
 
Do góry