reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie mamusiu ?

reklama
Kochane - jadło drwala to nazwa która się u nas pod górami przyjęła.
To nic innego jak duży placek ziemniaczany z dużą ilością gulaszu, często jeszcze zapieczony z serem żółtym na wierzchu. Kaloryczna pyszność.
 
moj mezulek mowi na to placek po wegiersku ... ale pysznosci faktyczne ... ;-)

i co pewno zaraz bede ziemniaki tarla ... choc za mna pyzy z miesem zaczely chodzic :szok: ...
 
Witam wszystkie dziewczyny, czy znacie jakieś domowe sposoby na zgagę?? Do września jeszcze daleko a mnie codziennie meczy wieczorami i nocą zgaga. Pomóżcie!
 
witam !! mi na zgage przewaznie pomaga kubek cieplego mleka:D jak juz zgaga jest bardziej dokuczliwa biore Rennie jest nieszkodliwe i mozna brac w ciazy!
Pozdrawiam!!!
 
reklama
Ja z moich obserwacji zauważyłam że mam zgage po nabiale , najęściej po wszystkiego rodzaju deserach , serkach danio itp..
Ale niedługo bez reni albo czegos w tym stylu się nie obędzie ..
 
Do góry