reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie mamusiu ?

Sanya duzo zdrowka, ja tez musze sie wybrac do dentysty:wściekła/y:, mam juz nawet termin na poczatek kwietnia
 
reklama
dzięki kochane :tak::-)
dzisiaj dałam popis ciążowego roztargnienia - punktualnie wbiłam się o 18 do kliniki i poinformowałam wszystkie panie w recepcji że mam wizytę u pana doktora .... no i okazało się że owszem mam ale w przyszłym tygodniu:zawstydzona/y:....
 
dzięki kochane :tak::-)
dzisiaj dałam popis ciążowego roztargnienia - punktualnie wbiłam się o 18 do kliniki i poinformowałam wszystkie panie w recepcji że mam wizytę u pana doktora .... no i okazało się że owszem mam ale w przyszłym tygodniu:zawstydzona/y:....

hi hi... to samo zrobilam w lutym jak poszlam z mala do pediatry, tez wizyta byla tydzien pozniej:-D
 
Sreberko- panie na mnie spoglądały z takim współczuciem heheh ale bardzo miłe są i znaja mnie jakiś czas już (leczyłam się tam z ZPJ) i nawet odpowiedziały po raz n-ty na moje pytania kiedy doktor wraca i takie tam :-)

Idę się położyć:-( strasznie boli kamol w woreczku plus ruszyła prawa nera... a miałam 3 dni raju bez bólu.....
 
a propos ciążowego roztargnienia to ostatnio włożyłam do lodówki cały przybornik do makijażu (później pół dnia go szukałam bo normalnie jest w mojej torebce. A ostatnio z uporem maniaka do kolegi zaczęłam się zwracać imieniem męża.
 
Dziewczyny, a mi się odezwała ósemka, która urosła pod dziąsłem w dodatku w poprzek czyli korzeniem w stronę policzka. Czeka mnie zabieg chirurgiczny, ale mój stomatolog (6 lat i w zęby zagląda) powiedział, że on się nie podejmie krojenia baby w ciąży, chyba, że spuchnę jak bania i będzie faktycznie bolało...
Cały pobyt w polsce pod znakiem dentysty, to jedyny lekarz jakiego odwiedzam regularnie, bo mam fatalne zęby.

Sanya - współczuję, serio, bardzo współczuję!
 
anaklim-ała to co ty masz biedna zrobić z tym zębolem? Wcale niedobrze chyba czekać aż do takiego momentu:( spuchnie to tym bardziej nie kroić:( i pewnie nie daj boziu antybiotyki .... ja to się boję dentysty jak diabli ale chodzę grzecznie zanim zacznie boleć bo cykor mnie ogarnia :laugh2:

A ja miałam dzisiaj niesamowity sen- śnił mi się mój synek już z nami :-)kąpałam go i karmiłam a mój chłopak przyszedł do domu z wózkiem (jakoś go nie mieliśmy jeszcze :szok:)i poszliśmy na spacer i mały był po prostu niesamowity :tak: Obudziłam się z uśmiechem od ucha do ucha :tak: Ostatnio mam tylko takie sny, aż mi żal kiedy mnie coś obudzi...
 
reklama
sanya- bardzo miły sen, prawda:tak::tak: ciudny brzusio:-)

anaklim
- oj ale jak ci to dziąsło spuchnie, tez nie będzie dobrze... nie zawsze antybiotyki w takich sytuacjach pomagają... a tym bardziej w ciąży, kiedy nie wszystko można brać...

artemida- przybornik do makijażu w lodówce, hehe:-D:-D:-D
 
Do góry