reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie mamusiu ?

no to swietnie...to tak wszystko sie wszystkim odzywa? To mnie juz od dawna groza hemoroidy...wiec pewnie bede miala...i juz sie boje hehehehe...bo siedze w robocie caly czas..a teraz przestalam sie usportawiac...do luftu!
Laski..kolezanka powiedziala, ze moze ja mam ciaze urojona skoro nie mam tych objawow wcale...no ale w urojonej sa wszystkie objawy...a nie ma ciazy..a u mnie na USG jest bejbik a objawow nie ma...to nie urojona? Juz mi sie chyba roi ;-)
 
reklama
Anaklim, może to po prostu nerwy ci mały cwaniaczek uciska - podrośnie i przejdzie (albo zacznie boleć gdzie indziej). U mnie tak bolało i przeszło :tak:
 
anik- ja niestety w ciąży z julią też miałam hemoroidy... cholerstwo ciężko się leczyło... a branie żalaza (i przez to zatwardzenia) wcale sprawy nie ułatwiało...

sanya- witaj spowrotem! bardzo bardzo jesm mi przykro, że tak musisz sie męczyć...
 
Ewa - jakoś funkcjonuję na diecie plus no-spa forte, rąbie równo no i głównie leżenie żeby ich nie drażnić:-( tzn kamyków. Ale trochę się obawiam tego co będzie wkrótce szczególnie że brzuszek rośnie szybko... mam 97 cm w pasie hohoh :szok:
Udało mi się przygarnąć 2 kilogramy , jakoś to będzie, jak mi smutno to dzidziuś pokopie trochę (po lewej stronie, kochane dziecko, nie chce żeby mnie bolało) i od razu mi weselej:-D
A spanie tylko na lewej stronie z poduszką między kolanami:)
 
Zauważyłam u siebie efekt trzydniówki:tak: co trzy dni dostaję powera na bieganie ze ścierką po domu i wszystko wydaje mi się brudne i muszę dopucować:p
na dodatek biegam po toaletach i wlewam ogromne ilości Ace i innych pożeraczy bakterii bo mi się zachciewa sterylności:szok: to chyba jakaś lekka odmiana paranoi.
Ze złych wieści to nastąpil wielki come back astmy i alergii , oczy jak u króliczka, cieknący nos i boooli gardło, wieczorami mam duszności i wysypkę :crazy: chyba kroi się wizyta u alergologa i wykład na temat konieczności zażywania leków z grupy A... A myślałam, że mi się upiecze ....

No i chyba dentysta... coś mi spuchło w gębie:baffled:
 
reklama
Do góry