reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie mamusiu ?

reklama
Niedziela leniwa... a co do samopoczucia, to ja chyba jestem jakimś mutantem... ha ha , zero zdłości i innych histori, nawet nie wiem co to jest, czasem tylko wyczulona na zapachy jestem, no i spać lubię więcej niż kiedyś..
Życzę wam wszystkim takiego super samopoczucia..
 
He, he, he... Za późno:))))) Ja już swoje wyklęczałam w kibelku:)))
Teraz jest już ok, ale zaczyna mnie boleć nera... Chyba to jest nerka, nie wiem bo wcześiej mnie w tym miejscu nie bolało, a boli tak bardzo, że ledwo mogę złapać oddech, pomocy!! W nocy mam samolot....
 
na nereczki nie pomogę , ale napewno musisz dużo pić rzeby się wszystko przeczyściło... jakbyśmy mogły pić alkohol to zaproponowałabym Ci piwko..
 
anaklim a masz w domku urosept ... moze by zlagodzil bol ... nospa tez powinna pomoc, paracetamol rowniez bezpieczny w ciazy ...

juz pisalam na wrzesniowych ze chyba jakies uplawy mi siie pzyplataly ... troszke mnie to martwi i chbya do poloznej jutro uderze ...:dry:
 
Idz Isunia, ja chyba jak dolecę to od razu nospę w aptece. Nic nie mam w domu, a nera ćmi cały dzień. Bardzo to dokuczliwe, Boże ja zdrowa jak koń zawsze byłam!
Nerka??? U mnie???
aniam - piję na raziee.... wodę to wodę, ale piję....
 
Anaklim, a moze to jajnik -cos tam sie rozrasta w okoncu, a jak nerka to dziewczyny dobrze radza, moze piwo bezalkoholowe? (a takie w ogoel tam jest)
 
No to jestem z powrotem:)
Od 4 rano na nogach plus podróż pociągiem do Warszawki z powrotem o 5 rano...brrrr... z duszą na ramieniu bo mój kamyk w woreczku niestety zaczyna stawać dęba. Na wszelki wypadek śpię tylko na lewym boku i łykam no-spę jak tylko zaczyna mnie boleć.
I staram się mało chodzić plus dieta- znowu.
Żałuję że mi go nie wycięli poprzednio :eek:
No i jak tylko przyjechałam do wawy to od razu wrócił bół głowy :-(
Może jak się lepiej wyśpię to minie.
 
reklama
Anaklim, a moze to jajnik -cos tam sie rozrasta w okoncu, a jak nerka to dziewczyny dobrze radza, moze piwo bezalkoholowe? (a takie w ogoel tam jest)

A ja to się jednak chyba sypię... Jak nie nera to wyrostek, albo jajnik, dzisiaj idę do lekarza to mu WSZYSTKO opowiem... jak będzie miał cierpliwość słuchać:)
 
Do góry