reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie mamusiu ?

bo masz fajny ten balonik, hehehe:tak::-D i gratuluję spania:cool2:

ja tam się cieszę że jest piątek... po dzisiejszym dniu odpoczynek mi sie należy, byle by moja żaba zgodnie z tradycją nie wstawała o 5 rano w weekendy, gdzie w tygodniu mam problem ją z wyra ściągnąć przed 8! (tzn mój D. bo ja ją zrywam o 6,15 jak idzie do przedszkola):dry:
 
reklama
Uf troche poczytalam:-).
Brzusio mam taki sobie, mdli mnie mniej. Dolkowo tak nadal. Czyli prawie bez zmian.

Sanya brzusio masz slodki:tak:.

Ciazowych rzeczy jeszcze nie wyciaglam bo wszystko mam z 7 miesiaca i ogromniaste. Bylam sie rozgladnac w C&A a oni wszystko 20e do 50e spodnie:szok:. Jak pojade do Polski to moze znajde cos fajnego:confused:.
Spie jak zajac pod miotla, sciezka do kibelka juz wydreptana:tak:.

Mloda zlapala katar i ja strasznie meczy no i 6 zebow na raz jej idzie. Biedne dziecko jak nie rosly, a jak zaczely to wszystkie. Nawet piatki jej sie pokazaly.
 
Też męczą mnie nudności i wymioty i to prawie po każdym jedzonku,
a dziś byłam u mojego doktorka i on sie tym bardzo zmartwił !!!
powiedział, że to raczej w tym miesiącu sie już nie zdarza, że powinno mi przejść
i że może jakieś stresy przeżywam i żołądek mi szwankuje :no:
jak do świąt nie będzie poprawy to mam iść do lekarza ogólnego lub gastrologa
i coś mają zaradzić.
Bardzo mnie to zdziwiło :confused:
 
Lidka, troche dziwne co powiedzial twoj lekarz, owszem w Ii trymetrze zwykle! kobiety czuja sie lepiej, ale zobacz nawet tu na forum jest jeszcze kilka dziewczyn, ktore wciaz niedomaga, chyba przesadza ten twoj lekarz.
 
Wiem kochane i też mam podobne zdanie co Wy, w szczególności jak czytam wcześniejsze wypowiedzi Wrześniówek:tak:
także jestem spokojna :happy:
 
No to spokojnie, lasezki, spokojnie.. Ja jakoś dzisiaj kiepsko, sennie, deszczowo, humorzaście, bleee...
Może kosmetyczka mi poprawi humor?
 
Lidka pewnie lekarz superostrożny i boi się że cierpisz na NWC albo zakażenie H. pylori ale mnie też czasem poszarpie nad porcelaną szczególnie rano.czasem niepotrzebnie straszą :no:

A ja znowu chora:baffled: głowa pęka od zatok i gardło boli, jem tantum verde i apapy ale zero poprawy a niestety muszę jechać załatwiać urzędowe sprawy i aż mnie trzepie ze złości...
 
reklama
Sanya - u mnie dokładnie to samo.....Ale jak byłam u lekarza, ginka, to powiedział, że nie powinnam brać teraz żadnych witamin, bo bakterie też się nimi żywią, zalicił wapno, syrop STODAL i wszelkie inne homeopatyczne leki, a mnie na ból gardła pomaga plasterek cytrynki, działa cuda! Zdrówka kochana....
 
Do góry