reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie mamusiu ?

reklama
Sanya - śliczny brzuszek i śliczna mama.
Dzisiaj pokazałam z dumą mój brzuszek teściowej a ona na to - dziecko ja taki mam na codzień. Coś mi ten brzusio nie rośnie....
 
Artemida - zazdroszczę...ja za to mam juz takie brzuszysko, ze w nic sie nie mieszcze i nawet do pracy musze juz chodzic w ciazowych ciuchach!! Wcale mi sie to nie podoba, bo to nie jest Dzidzius, bo Dzidzi jest nizej, nawet kurcze bardzo nisko, czuje Go jak siedze, moglaby sie juz macica uniesc :dry:. To nie dzieciatko, tylko to, co ono wypchnęło do góry...czyli jelita i mój niestety tłuszczyk....:angry:
 
Artemida, ale fajna twoja teściówka :-D
Sanya - śliczny brzusio! Wyglądasz kwitnąco! :-)

U mnie powoli wyłazi też i chyba w przyszłym tyg. albo po świętach przerzucę się na ciążowe.. bo niestety jakoś mnie pod koniec dnia cisną spodnie. Mimo że się dopinam rano swobodnie, to mi brzuchol jakoś rośnie po obiedzie czy coś ;-) i potem jest słabo, szczególnie jak siedzę...
 
czemu ja do tej pory nie weszłam na ten wątek???
hm....

sanya piękny brzuszek i cała reszta:szok::-D
ostatnio teściowa stwierdziła że mój też wychodzi, ale ma się przez co przebijać więc ja powiedzmy wierzę jej na słowo, na razie mieszczę się do spodni i mam wrażenie jakby mi dupka i uda schudły:cool2:
 
ale ladny brzusio! az zazdroszcze.. u mnie nie ma sladu narazi eczekam niecierpliwie...
i mam wrazenie ze znowu jestem n apoczatku ciazy..nudnosci i wymioy czego wczesniej nie mialam!koszmar..
ale jakos wutrzymam..najgorsze jest ze nie chc ejesc..i nic mi niesmakuje... tez tak macie?:confused:
 
Zapomniałam ... musiałam kurcze kupić spodnie ciążowe :confused: myślałam że póżniej to będzie.Dzinsy mnie uciskały na brzuszek już,a moje białe sportowe są na 1 góra 2 dni i do prania.Pojechałam do H&M i kupiłam hehe dziwnie jakoś...czyżbym była w ciąży buahahahaha:-D:-D:-D
 
Majeczka, ja chyba też dziś wyciągnę ciążowe spodnie, bo już mnie ciśnie w brzuch w normalnych... dziwnie strasznie ;-):-D
 
reklama
Magda - mam dokładnie te same objawy co ty. Wczoraj poranne spotkanie z kibelkiem i ciągły brak apetytu.
 
Do góry