reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie mamusiu ?

Lidka_08 gratulacje!
Dziewczyny ja mimo niewyspania mam znowu werwę hihihi
Fajnie bo właśnie przed świętami mam taką ochotę coś zrobić a jak już zagląda słoneczko przez okno to już całkiem.Najchętniej poszłabym na ogródek pogrzebać w ziemi hahahaha powiedzcie że mnie straszy hahahaha:-D:-D:-DWy też tak macie?
 
reklama
a ja mam mega ogromnego lenia :zawstydzona/y::-:)no: ale ja ogólnie zawsze zime cięzko przechodze, ja jestem stworzona do zycia w ciepłych krajach, to jakas pomyłka że urodziłam sie w Polsce, jak mam słoneczko to mogę wszystko :tak: chociaz w tym roku z wielkim brzuchem pewnie będe go miała dość
i jak tu mi dogodzić??? :confused::baffled:
 
Pycha hihi jeszcze z 2 tygodnie i będziesz szaleć tak jak ja,akurat się ociepli,słonko na niebie zagości na dłużej mówię ci będzie ok.
A brzuszków latem będziemy miały dość masz rację,upały nam będą przeszkadać ale co tam przeżyjemy jakoś.;-)
Ja też kocham słońce i ciepełko i pocieszam się że to już niebawem,buziaczki :-D:-D:-D
 
Dziewczyny, ja chce ciepła o słońca, wogóle czuje się fizycznie do dupy...:-(, od trzech dni mam wrażnie jakbym byłą z powrotem na poczatku ciąży, mdli mnie , odbija się non stop i znowu się witam z Panem Kibelkiem i na dodatek brzucol a chyba właściwie macica ciągnie w dół ... a może to po prostu konic tygodnia w pracy...oby dzisiaj do 14 , potem niestety "dentysta sadysta":wściekła/y:
 
oj laski- chyba nam wszystkim sloneczka brakuje... cholercia a wiosy ani widu, ani słychu:wściekła/y::wściekła/y:

klajo- powodzenia u dentysty!!!!
 
Ewa - wizyta odwołana - idę o 14 do domu i nie ruszam się z łózka, przy tym lataniu przed weselnym mam dosyć i maluszek chyba też ...:-(
 
Klajo - leż ile się da i odpoczywaj. Teraz weekend i w miarę możliwości odpoczywaj. Wiem że masz teraz dużo na głowie ale ty musisz unikać stresu i dbać o siebie podwójnie.
 
reklama
Klajo - gratulacje:) mam nadzieję że będziesz się świetnie bawiła:)

A ja dziewczynki czuję się dzisiaj SUPER!!! Tyle energii i radości - pierwszy raz się tak czuję odkąd się dowiedziałam o ciąży :tak: To chyba zasługa słońca i II trymestru i aktywnego jak na mnie weekendu:)

Wczoraj się załapałam na fotkę i oto ja w całej okazałości :-)
 
Do góry