reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie mamusiu ?

reklama
Pycha - jak ja Ci zazdroszczę....ja od grudnia - nie przespałam w całości ani jednej nocy..., po prostu nie śpię....

A moja rodzinka się mnie pyta czy można się odchudzić przez ciepło...bo ja się trzęsę z zimna a oni ciepła...
 
Hej Wrzesnioweczki :-)
Staram sie codzien do was zagladac, ale nie zawsze jest czas i sila:zawstydzona/y: by cosik napisac. Szykuje sie do przeprowadzki i wszystko sie kreci wokol tego tematu :tak: Poza tym, w poniedzialek bylam z siostra na usg i juz wiemy ze bedzie miala coreczke:-):-):-) Wczoraj kupilam jej pierwsza sukieneczke :-D Mam nadzieje, ze nie zrobi nam psikusa i nie zmieni plci przed porodem:tak: Moja kolezanka w zeszlym roku byla pewna (lekarz rowniez) ze bedzia cora no i ma Wiktorka :-D

Pozdrawiam cieplutko !

Ps. Przestawily mi sie ostatnio godziny spania - ja nigdy nie wstawalam tak wczesnie :szok: A juz od godziny krece sie po domku :szok: Mezus nie uwierzy jak mu powiem :-p
 
Fiolet, gratulacje dla siostry - a to będziecie miały jakoś razem dzieciaki? My też z bratem mamy pierwsze z różnicą 9 dni, a teraz nas gonią z drugim, na razie jeszcze nie poczęte :-D Super, bo mieszkamy w 1 mieście i dzieciaki się widzą kilka razy w tygodniu i super się bawią razem :happy2:
Z drugiej strony ja jak widziałam płeć i u siebie i u brata córki na USG to nie wiem, jak się można pomylić, bo to naprawdę super jednoznacznie widać :tak: Przynajmniej na tych USG co my robiliśmy po prostu nie ma szans pomyłki, szczególnie później w starszej ciąży :happy2:
 
Jak wszystko pojdzie zgodnie z planem to beda dwa miesiace roznicy miedzy naszymi maluszkami :-) Siostra ma termin na 8 lipca :-) Obie paradujemy z brzuszkami :tak:


Pozdrawiam ;-)
 
hehe dzięki dziewczyny za wsparcie:) w sumie to wszystko jest do odzyskania najgorsze jak ukradli nasze dane - adres i takie tam a ja tu sama ciągle w domu i jak tu przyjdą... ah lepiej nie krakać:)
Ja dzisiaj mam wizytę u ginekologa i będzie usg i wyniki tej głupiej różyczki no i może wreszcie się na 100 % dowiem kto tam sobie rośnie u mnie w brzuchu:)I może uda się "wprowadzić" tatusia żeby i on mógł sobie zobaczyć:)

Ja tam śpię gdzie i kiedy popadnie tyle, że wstaję o 5 rano i prasuję albo robię pranie, ogarnęła mnie mania wicia gniazdka hahaha. A zachcianek właściwie nie mam, no może na wodę mineralną bo ciągle piję jak smok:)
 
sanya- powodzonka u gina:tak: daj znać po wizycie!!!

fiolet- gratulacje dla siostry:tak: w pierwszej chwili nie doczytałam twojego posta i myślałam, że to ty będziesz mieć córeczkę:-D a któż wie, może i tak:-) no i super, że będzie między dzieciakami taka mała różnica wiekowa:tak: ja widzę, jak mojej julci brakuje zabaw z rówieśnikami...

a co do zachcianek- hmm... czasem są, czasem ich nie ma... różnie to bywa:-D na szczęście najczęściej są to zachcianki na jakieś owocki:tak::tak:
 
Ewa licze, ze 17 kwietnia sie dowiem - mezus twierdzi, ze bedzie cora ;-) Takie ma przeczucie :-) Poczekamy, zobaczymy:-D
Dzieki temu, ze obie z siostra jestesmy teraz w ciazy to co chwila jestem na usg lub na spotkaniu z midwife :-D - pomagam jej z jezykiem. No i ciagle zyje dwoma etapami ciazy - moim i jej :-D Juz sie nie mozemy doczekac wspolnych zakupow dla malenstw :tak::tak::tak:

Pozdrawiam - szykujac sie do pracy :-(Ach....
 
Acha, a jesli chodzi o zachciewanki to sliwki ;-) i od jakiegos tygodnia gorace kubki :zawstydzona/y::-D Mam niezly zapas teraz bo jak mnie pierwszy raz zlapalo to mezus musial od znajomych pozyczac :zawstydzona/y:jako ze sklepy byly pozamykane:tak: No i pije hektolitry wody - non stop chce mi sie pic :zawstydzona/y:

Pa pa
 
reklama
Fiolet - super się macie z siostrą..., temató do rozmów to chybawam nie brakuje...:-D no i jest z kim chodzić na zakupy...
Ja raz mam przecczucie że będzie córa a raz że syn...i zaplanuj tou coś ...;-)
 
Do góry