reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie mamusiu ?

Witam dziewczynki!

dojechalam do Polski w czwartek ale zmordowana okropnie,na promie tak mnie wyhustalo ze nie do wiary.najpierw pocieszalam mojego wystraszonego P. ktory nie mogl spac przez ten sztorm i bujanie a gdy on usnal ja sie meczylam cala noc.ale to nic juz po wszystkim!!

w piatek bylismy u lekarza!!!wszystko ok! dwie raczki dwie nozki serduszko mocno bije dzidzius strasznie ruchliwy! Piotrek mowil ze machal do niego!jestem juz uspokojona ! teraz juz jestem u siebie pod opieka lekarza kamien z serca spadl!a i jeszcze zapomnialam malenstwo ma 49,8mm wzrostu lekarz mowi ze dobrze sie rozwija jak na wiek ciazy!!

Pozdrawiam wszystkich zycze milej niedzieli!
 
reklama
inkainka brawo, brawo cieszę się że zniosłaś podróż i że z maleństwem jest wszystko ok.
Duża ta twoja fasolka bo moja 20.02 miała 20mm, następne usg mam 10.03 i jestem ciekawa ile urosła :-)
 
ja byłam 22-02 (10tydz) u gina od progu powiedziałam mu że przyszłam z ciekawości co sie tam dzieje, bo to moja pierwsza ciąża i zżera mnie ciekawość! i.... zobaczyłam małą kruszynę rączki, nóżki serducho wali jak opętane! Fasolka ma już 2,3cm!!!
cudo!
obecnie zaczynam 11 tydz. i czuję się czałki8em nieźle.
Pozdrawiam wszystkie wrześniowe mamy.

aha nie pytałam o ten magnefar B6. powiem szczerze ufam mu i dzielnie biorę. Może to wynika z tego że ciąża nie była planowana i wcześniej nie brałam ani grama np kwasu foliowego! teraz to uzupełniam.
 
wow to ja serio mam jakiegoś giganta...
tydzień temu maluch miał 5.20 cm ...
ale czytałam że to nie ma wielkiego znaczenia, potem się maluszki doganiają :)
 
u nie w 12 tygodniu maluch miał 51 mm...

inkainka
- super, że jakoś podróż znieśliście...

a tak w ogóle- czy jeszcze cierpicie z powodu mdłości?? bo u mnie już dawno poszły w zapomnienie:tak: tylko teraz apetyt baaardzo mi dopisuje:baffled:
 
melduję się jako ta, która jeszcze wymiotuje i ma mdłości "poranne" między 21,00 a 22,00 i są tak silne że potem wkoło oczu mam małe sine kropki :-(
dalej jestem "uczulona" na prawie wszystkie zapachy, mój A. musiał zmienić mydło, perfumy i szampon, ja zresztą też na taki który NAM pasuje bo nie byłam w stanie w łazience wysiedzieć ani 1 minuty:-(
 
Jak ja współczuje dziewczynom z mdłosciam :-( całe szczescie u mnie nic a nic samopoczucie dobre :-) nie czuje ze w ciazy jestem tylko roztargniona jestem
U nas narazie usg było tylko jedno w 6 tyg maluszek miał 6mm :cool2: kolejne pewnie juz niedługo pojutrze mam wizyte :-)
 
Laseczki, ja też już nie mam mdłości!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To najlepsze czym się cieszę od tygodnia!!!!!!
Tylko teraz tak jak Ty, Ewa, mam okropny apetyt. To zupełnie inna ciąża niż poprzednia.
Wprawdzie do tej pory właściwie nie utyłam (1kg więcej pokazuje waga), ale strrrrrasznie mi brzuch wywaliło. W tydzień. W poprzedniej ciąży zaczęłam zaokrąglać się ok 5 miesiąca, a teraz wyglądam jak w 6!!!! I budzę się w nocy na kiwi, dalej.... i cytryny bez cukru jem w ilościach hurtowych....
 
reklama
Do góry