reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie mamusiu ?

anakim- no proszę jakie upodobania smakowe:-D moja obecna ciąża też bardzo rożni się od poprzedniej:tak:
z julcią przytyłam 12 kg i mam nadzieję, że i tym razem nie będzie więcej... chociaż się na to nie zapowiada:baffled: no... na razie tylko 1 kg do przodu, ale...
 
reklama
No ja tu gadu gadu, a barszczyk na kuchence zaczął żyć własnym życiem...
Kajek zaraz zniesie jajko, krzyczy, że głodny, ja chyba też tylko, że permanentnie....
Ja na razie też tylko 1 kg, ale jakaś taka opona mi się robi, a lekarz zezwolił na basen dopiero po 16 tygodniu i "nieforsownie"...
 
o rany barszczyk :szok: ale mi smaka zrobiłaś :-D

ja bym chętnie jadła jakieś kwaśne albo słone rzeczy ale dieta nie pozwala... jadę na ryżu ze szpinakiem albo duszonej cukinii, ale ten barszczyk mi się zamarzył :-p
Słodycze też mi bardzo miłe ostatnio ale muszę uważać, mdłości nie mam ale za to mega zgaga :baffled:
tak sobie słodko spałam po całym dniu wariackiego prania (postanowiłam uprać wszystko co można uprać) a tu zadzwonił mój kochany żeby mnie poinformować że został okradziony, auto ma wywalone okno, ukradli laptopa i do tej pory siedzi na komendzie i zeznaje :no: tak się wkurzyłam, że szkoda gadać.:wściekła/y:
 
Sanya... buuu.. :-:)-:)-(

Ja jakoś już odżywam, tylko jestem nieludzko zmęczona, jak jakiś stary dziadek normalnie :shocked2: Przynajmniej to przeziębienie wielotygodniowe przechodzi. Juz by ta wiosna mogła przyjść... ;-)
 
Witam z rana :-)
Kasiu_z wiosna już tuż tuż (całe szczęście) ,dużo zdrfówka dla ciebie.
Sanya takie czasy że wszędzie coś kradną niestety,dobrze że auto zostało :)
Kochane ja mam taką energię ostatnio że szok,wiem że z dzidzią wszystko dobrze,mdłości,zawroty głowy odeszły w siną dal.Jem co popadnie hihi np.zapiekanki o 22:00 popijam maślanką hehe.Ciągle na coś innego mam ochotę.
Miłego dnia kochane :-):-):-)
 
Ja od trzech dni biorę witaminki i zachcianki przeszły do zera (jak poprzednio).
Mam teorię że zachcianki są z niedoborów jakichś witamin albo minerałów ;-):-D
Buziaki!
 
Halo, u mnie zachcianek w sumie nie ma..., no chyba że na pomarańcze ale też spokojnie....(ale cały czas jem witaminy)... Za to przychodzi godzina 19 i ja nie widze na oczy i najchętniej bym spała... a ze spaniem bez zmian...3 godziny maksymalnie po zaśnięciu i co godzinkę pobudka...

Sanya- mówią , że jak się wali to wali...., byle do przodu...
 
reklama
Klajo ja też tak mam w nocy często się budzę,rano wstaję niedospana.A co będzie jak dzidzie nam będą kopały po pęcherzach :confused: hihi pół nocy spędzimy w łazience,buziaki ;-)
 
Do góry