reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie mamusiu ?

fiolet - ludzie to potrafią dokopać, prawda? Czasami się zastanawiam, czy to wszystko robią i mówią świadomie, czy .....eh....szkoda moich nerwów. Wychowałam się na wsi i jak w wieku 21lat (teraz mam 24) nie nosiłam jeszcze obrączki, ani (o zgrozo!) nie miałam chłopaka, to byłam jak trędowata.....
Całe szczęście już dawno przestałam się przejmować ludzkim gadaniem - to najprostsze i najlepsze rozwiązanie.

Sanya - jejku....ale Ci się porobiło.....bidulka...szczęście w nieszczęściu, że miałaś dobrą opiekę:tak:

Moje ciśnienie jest książkowe, choć ostatnio u lekarza miałam 130/90 - za wysokie, ale to dlatego, że Mąż mnie straszliwe zdenerwował, lekarz od razu zapytał, czy się czasem nie pokłóciliśmy...

Kasia - jakie badania Ci złe wyszły? Skąd wiesz o tej wątrobie? I o tym swędzeniu? Chętnie Mężowie bym zrobiła takie....on się tłumaczy, że to od suchego powietrza i grzejników....:baffled:

Moje mdłości też już się skończyły:tak::cool2::rofl2: Czuję się duuuużo lepiej :tak:

Miłej niedzieli wrześnióweczki!
 
reklama
Kkasiulka - badania to AlAT AspAT GGTP i Fosfataza alkaliczna, ew bilirubina.
Może tobyć cholestaza albo kamienie żółciowe (też mnie swędzialo). A jak posmaaruje to przechodzi? Bo przy chorej wątrobie nie przechodzi :tak:
 
Dziękuję kochane za ciepłe słowa:) dzisiaj pozwoliłam sobie nawet na mały spacerek i pełny obiad dla dzieci od 12 m-ca czyli zaszalałam:tak: codziennie jem te obiadki dla niemowlaków jutro może będę mogła przejść na bardziej stałe np chrupki kukurydziane:)
Ajako- prawda że dzidek duży? Lekarz mówi że wygląda jak 2 tygodnie "starszy" a może po prostu mam źle obliczony termin? Wcześniej wiedziałam tylko o nerkowych ale ostatnio (w lecie) robiłam badania i byłam czysta a tu znowu jakieś głazy:baffled: a o tym woreczku nie miałam wogóle pojęcia...wczoraj mnie znowu trochę bolało plus nerka zaczęła mnie męczyć ,ale przetrwałam..o jednej no-spie.
kasia_z- współczuję, kochana:( mnie po tej akcji swędzi wszystko lekko ale cholestaza to musi dopiero dawać w skórę:(
fiolet26- nie wiem jeszcze na 100% czy to chłopczyk, ale lekarz stwierdził, że daje sobie rękę uciąć że to będzie syn:) Tatuńcio trochę rozczarowany że nie jego wymarzona dziewczynka , ale i tak dumny jak paw;-)
Jutro jak się wygramolę odpowiedni wcześnie to muszę powtórzyć badania, dzisiaj obudziłam się łaskawie o 15 :baffled:
 
Dziewczyny!
Czy Was tez czasem pobolewa podbrzusze??? Mnie tak dziwnie kłuje, ściąga i gniecie szczególnie jak więcej pochodzę. Byłam niedawno u lekarza i ponoć wszystko jest OK ale trochę się martwię...
Czy to moze być z powodu powiększania sie macicy???
 
Sanya - uważaj na siebie, bo ty i maleństwo to teraz jedno....

M.C. - podbrzusze boli chyba nas wszystkie od czasu do czasu..., macica rośnie, wszystko powoli się rozciąga...więc jak najbardziej ma nas prawo boleć...

Sabion - reakcja rodziców zmieni się, ja jestem żywym przykładem tego. Jak powiedziałam moim rodzicom o ciąży to usłyszałam "chyba żartujesz..." i wielkie przerażenie w ich głosie... Potrzebowali ok. 2 tygodni żeby oswoić się z ta wiadomością ...i teraz jest jak najlepiej w porządku...dostaje rosołki, soczki, tata przy mnie nie pali,, itd... My zdecydowaliśmy się na slub po prpstu wcześniej aniżeli planowaliśmy..., ale z reontu mieszkania który miał być na jesień, zostały nici..., musimy jedynie wymienić podlogę..., bo to co jest nie nadaje się do dziecka.

Glowa do góry wszystko się poukłada...;-)
 
MC najprawdopodobniej macica rośnie i rozciągają się więzadła ją trzymające, ja też tak mam :tak:
 
M.C - ja też czasami czuje takie pobolewanie, kłucie - jak zadługo śpie na jednym boku albo jak mam aktywny dziń - ale lekarz też powiedzieł, że jest wporządku
 
Sanya - trzymaj się zdrowo. Obyś mogła bez bólu dotrwać do II trymestru. Główka do góry...
 
reklama
sanya- biedulko... mam nadzieję, że wszystko będzie w porządeczku! a zta dieta to nie zazdroszczę... długo to jeszcze potrwa:confused:

M.C- dziewczyny już wszystko napisały... kazda z nas ma czasami takie bóle... dzidziuś rośnie!

kkasilka- super, że mdłości zelżały:tak::tak: czas najwyższy:-) w końcu to juz drugi trymestr:-)

kasiu- rety.. życzę ci dużo zdrówka!!!
 
Do góry