reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie mamusiu ?

reklama
Dziewczyny pomocy!!!
Przeziebilam pecherz :-( Strasznie boli :wściekła/y: A zanim tu sie dostane do lekarza :wściekła/y::wściekła/y: Zawsze mi pomagala furagina, ale na opakowaniu pisze, ze w ciazy nie mozna :-( I co teraz? Biore urosept, ale moze znacie jeszcze jakies inne sposoby ?
Czekam na wiesci.
Sciskam
 
fiolet mysle ze mam ten sam problem... w piatek az zwinelo mnie z bolu, takie klucie bardzo bardzo nisko w podbrzuchu i do tego bardzo malo i z bolem siusialam ... wzielam urosept i chyba przeszlo ...
ale jesli jeszcze raz cos poczuje ide do GP!!!!!! bo wizyta w szpitalu mam dopiero w piatek !!!!
sprobuj moze GP ci pomoze, nie wiem jak w twoim zakatku uk ale u nas nie trzeba czekac na wizyte do GP, jesli dzwonie i mowie ze emergency przyjmuja nawet za godzine!!
aha i gdybys gdzies wyczytala o niasiadowkach to moim zdaniem sa niewskazane w czasie ciazy!!!!
 
dziewczyny mam jeszcze pytanie do mamus ktr sa po pierwszym porodzie i to cc
czy odczuwacie jakies dolegliwosci zwiazane z blizna po cc??
moze to glupie pytanie :baffled::sorry2: ale ja mam czasem takie dziwne odczucie od srodka, troszke wyzej niz wysokosc ciecia na skorze czyli pewno tam gdzie w srodku cieli, uczucie hmmm sama nie wiem klucia, bolu rozciagania ... trudno opisac ... wczoraj konkretnie dotknelam brzuszek w tym miejscu i ... zabolalo :-(
z gory dziekuje za odpowiedz ...
 
czesc dziewczyny
Fiolet pij duzo soku z cranberry (zurawina, borowka) podobno ma wlasciwosci oczyszczajace pecherz no i do tego urosept, jesli nie przejdzie , lekarz konieczny, podobno z zapaleniem pecherza nie ma zartow w ciazy, no i czesto sie zdarza zlapac takie zapalenie w ciazy , mi to sie zdarzalo nawet nie bedac w ciazy, dlatego pije zapobiegawczo ten sok z zurawin i jest ok, sa jeszcze tabletki naturalne ktore zawieraja zurawiny- zycze zdrowka

a co do mego samopoczucia -to tragedia od 3 dni mecza mnie nudnosci, i nie ma nic co pomoga mi je zwalczyc, juz chyba wolalbym skonczyc w toalecie niz tak jak mnie muli caly dzien, pomaga mi troszke napoj imbirowy niestety gazowany, ale jak mi sie odbije:-p to od razu mi lepiej:-)
no i do tego dalej to przeziebienie i paskudny kaszel, ale przynajmniej wstalam juz z lozka i jakos funkcjonuje ;-)
pozdrawiam
 
Cześć dziewczyny:-)

ale jestem wściekła, z samego rano zaliczyłam kłótnie z mackiem i za nic nie chce mi odpuścić ...:wściekła/y:
 
Dziewczyny!
Jestem w lekkiej panice:szok: Wlasnie bylam w toalecie, pecherz nadal boli, a na papierze toaletowym bylo cos - nie wiem jak to opisac - niteczka tkanki ? bez krwi. Strasznie sie boje.... Czy ktoras wie co to moze byc? Blagam, poradzcie co robic :-:)-:)-(
 
Klajo mój mąż jest kierowcą - wozi nowe samochody po całej Europie tzw. lorami. Jak wyjeżdza w poniedziałek wraca w piątek wieczorem, czasem zdarza się że nie ma go też w weekendy. Dobra spadam na ten egzamin.

Życzę miłego popołudnia;-)
Isia - jak ja Cię dobrze rozumie, Maciek jest kierowcą, tylko do odminy autokarów..., ty masz przynajmniej taka większa pewność , że na weekend być może będzie...U mnie wiadomo tak na prawdę jest tylko z dnia na dzień...
 
reklama
Isia - jak ja Cię dobrze rozumie, Maciek jest kierowcą, tylko do odminy autokarów...
isia i klajo przylaczam sie do zon kierowcow ... moj na szczescie obecnie jezdzi w komunikacji miejskiej ... teraz powaznie mysli o zmianie profesji mowi ze ma juz dosc - hmm ja chyba tez :tak::tak:
choc jest codziennie w domu to czasem przychodzi tylko spac ... no i najgorsze sa dni kiedy caly swiat ma swieto oprocz kierowcow :no: wrrrrr jak np zeszle swieta wielkanocne - spedzilysmy same z mala - maz w autobusie :wściekła/y:
 
Do góry