reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie mamusiu ?

........najgorsze ze mnie nie slucha bo dla niego to swietny plan i super szansa na przyszlosc a ja bym chciala troche spokoju i jak napisalas stabilizacji ... zwlaszcza ze mieszkamy za granica ...


Wlasnie,a zwlaszcza, ze mieszkamy w nie swoim kraju, na tzw obczyznie................nawet nie masz pojecia jak ja sie boje pozniej tego powrotu do Belgii z maluchem..........
A moj wyluzowany maz.........na moje rozterki i zmartwienia...........kochanie zaraz po wakacjach (tzn w naszym przypadku to po narodzinach dzidzi, zobaczymy czy sie zmiesci jeszcze w okresie wakacyjnym) wracamy wszyscy razem do domku, a jak juz bedziemy razem bedzie wszystko git!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: JEEEEEEEEEEEEJJJJJJJJJJJ jak mnie to wkurza............jasne nawet maluchowi paszportu nie zdaze wyrobic zaraz po porodzie spakuje nas i wioooooo do Brukseli........a tam to juz bedzie istna sielanka, a takie rzeczy jak szczepienia, kontrola bioderek, słuchu i czego tam jeszcze............nie to oczywiscie bedzie zupelne zaskoczenie dla mojego mezczyzny............i wtedy zrobi sie problemik.............hm..........gdzie pojsc i jak to zalatwic......:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
a u mnie ostatnio panuje jakaś maxymalna beznadzieja - nawet nie chce mi się pisać na forum bo nie mam o czym :-(
......jaka beznadzieja tzn ja jestem beznadzejna ostatnio



No wlasnie aqua chcialam zauwazyc, ze cus tu rzadko nam kolezanka sie udziela ;-);-);-);-)
i prosze takich durnot nie wypisywac, ze jestem beznadziejna, ze nie mam o czym pisac..........no prosze Cie............my tu czekamy na same dobre wiesci hehehe........... a moze to co Tobie sie wydaje glupie, beznadziejne u nas wzbudzi zywe zainteresowanie.......:-):-):-)
Chyba trzeba by stworzyc watek pt. takie sobie bajdurzenie o czyms i o niczym hehehe.

Pozdrawiam cieplutko, trzymaj sie kochana, juz wkrotce wiosna, ptaszki beda spiewaly, a my na ławeczkach bedziemy wystawialy twarzyczki do słonca............ehhhhhh............jaka wspaniala wizja........... :-D:-D:-D
 
no wlasnie gdzie ta wiosna i sloneczko??? u nas od tygodnia sztorm i grad pada:angry:
czy wicie moze co zrobic ze swedzaca skora? tak mnie swedzi brzuch, ze az do krwi drapie, co prawda smaruje oliwka ale to chyba nic nie pomaga
 
tampeza zrób badania wątrobowe - bo tak się objawia cholestaza :sorry2: Co prawda powinna być w III trymestrze, ale np moja mama miała od pierwszego dnia ciąży...
Generalnie z takim objawem najlepiej udać się do lekarza - teraz jest na to trochę leków.

Poza tym zero kosmetyków i szare mydło pomagało u mnie, bo się strasznie uczulałam na wszystko. A jak chcesz nawilżać to oliwa z oliwek a nie wynalazki firm kosmetycznych - oliwa z oliwek mniejsza szansa że uczuli.
 
tampeza zrób badania wątrobowe - bo tak się objawia cholestaza :sorry2: Co prawda powinna być w III trymestrze, ale np moja mama miała od pierwszego dnia ciąży...
Generalnie z takim objawem najlepiej udać się do lekarza - teraz jest na to trochę leków.

Poza tym zero kosmetyków i szare mydło pomagało u mnie, bo się strasznie uczulałam na wszystko. A jak chcesz nawilżać to oliwa z oliwek a nie wynalazki firm kosmetycznych - oliwa z oliwek mniejsza szansa że uczuli.
Wielkie dzieki za odpowiedz, troche mnie nastraszylas. mysle ze to nie uczulenie, bo tylko na brzuchu tak swedzi. z lekarzem mam problem, tu tylko polozna przyjmuje i musze poczekac jeszcze miesiac jak pojade do Polski. mam nadzieje ze to jednak nic takiego
 
OD kilku dni boli mnie zab, chyba musze isc do dentysty, ale sie boje w ogole i ze wzgledu na dziecko, ale chyba jak trzeba isc to dentysci wiedza co mozna a co nie kobietom w ciazY?:crazy:
 
Ida - idź do dentysty - im szybciej pójdziesz tym szybciej będziesz miała za sobą. Bądź dzielna - tylko poinformuj dentystę że jesteś w ciąży a on już będzie wiedział co robić.
 
Masz racje Artemida, ale juz poza wszystkim innym, to mam na tyle silny odruch wymiotny, ze boje sie ze jak ona bedzie mi grzebac w buzi to ..., ale nic w poniedzialek rano dzownie do dentystki:szok:
 
Ida - mam to samo - cokolwiek w okolicy moich ust doprowadza mnie do odruchów wymiotnych. Mycie zębów stało się koszmarem. Już się nawet zastanawiałam czy na jakiś czas nie zastąpić szczotkowania zębów płukaniem ich płynem. Ale to chyba zły pomysł
 
reklama
Do góry