reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rozwijaja sie nasze maluszki?

Konradek super kroczki :tak:

a nasz Darus to tak
- robi papa ale tak ze wewnetrzna czesc dloni do gory i macha palcami jak wstylu chodz tu do mnie
-daje zolwika
- daje buzke ale nie dosc ze robi dziubka to jeszcze tak na maksa gleboko wciaga policzki ze szok :szok:i glosno cmoka jak puszcza :-D
- robi brrrrrr i tak paluszkami po ustach i wychodzi taki przerywany dzwiek :-p
strasznie papuguje ja kiwam glowa ze nie a on tez glowa :sorry2:i tak ze wszystkim hehe dziadki sie nadziwic nie moga mowia ze zaden wnuk taki nie byl a dzis nam wyciagnol to kolko co jest gniazdko ale takie zaslepione niewiem jak to sie nazywa i nie mam pojecia jak to wyczail jak sie na tle sciany to malo co wyroznia
 
reklama
Dzięki serdeczne za wszystkie odpowiedzi w sprawie kubków kapków i niekapków..Też słyszałam, że te niekapki nie są najlepsze dla zgryzu ale chciałabym, żeby Misiek zaczął w końcu coś pić bo z tym ciężko..poszukam może jeszcze tego balonika..a jak się nie uda to chyba zaczniemy naukę picia ze zwykłego kubka :-)
 
zapomnialam jeszcze o tym,jego ulubiona ostatnio zabawa;-):-D:-D:-D
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=5lNf8DOAP6A"]YouTube - DSCF4978[/ame]


wiecie z tym chodzeniem to koszmar jest,teraz nie moge wyjsc nawet na sekunde bo zaraz wstaje i dzie a nie moze:sorry:
 
Czy to tu wrzuciła Iwonka wszystkie posty o pierwszych słowach???
Nikolka od kilku dni wreszcie mówi TATA, ku ogromnej radości mojego chłopa :sorry2:
Ale mówi tak cichutko ;-)
 
Konradek jak zwykle debeściak :-)

Moja nie mówi nic poza baba - wszyscy są babami, łącznie z tatusiem i dziadkiem.

A z nowości - jak coś trzyma, ja mówię daj i podaje mi, ja mówię dziękuję. Potem oddaję jej i mówię proszę, a Iga coś tam mamrocze, co chyba oznacza dziękuję :-D
Poza tym ostatnio kazała pić mojej mamie z kubeczka co chwilę - kierowała jej do ust, mama udawała, że pije i oddawała, a potem znowu. Tak samo z karmieniem na niby łyżeczką - najpierw kieruje babci łyżeczkę do ust (babcia udaje że je), a potem sama sobie wkłada do ust i tak wkółko.
 
dzieki dziewczyny,serce mi zamarlo jak tak robil ale dzis juz troche mniej choc pare razy puscil sie i idzie...:no:
Panna migotka :-D:-D:-D:-D U NAS TEZ WSZYSCY TO BABA PROCZ MAMY:-);-)
Kangurka nasze dzieci maja takie samo uzebienie:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry