reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rosną nasze maleństwa? (wszystkie zdjecia,usg itd.)

reklama
a mój gin to nasz znajomy :-) więc, wydawało mi się że będzie dziwnie ale swojemu opowiedziałam wszystko dokładnie jak to wygląda i wyszło zupełnie naturalnie
 
witam po dłużej przerwie w obecności moje drogie Panie... śliczne dzieciątka nam rosną... no i Coja gratuluje podwojnego strzału hihi...zdjecia 3d piekne ale pewne kosztowne co???
Ja dziś byłam na usg i powiedziałam gince że jak dzidzia bedzie wystarczająco dużo to chce zrobić przezierność karkową... udało się nasz dzidź według OM ma 11tg2dn według ostatniego usg był dwa dni młodszy niż OM a dziś prosze 48mm 11tg4dn kolejna data porodu 7 luty. Przezierność wyszła 1mm super, dzidzia ma piekny nosek kości były mocno widoczne a serduszko regularnie biło 169razy/minute. Dzidź machał rączkami i nogami i przekręcał się wierciuś ale jakieś zdjęcia mam. Zobacz załącznik 374907Dostałam pozwolenie na latanie co bardzo mnie cieszy gdyż za 2 tygodnie lece do kraju pokazać się mamie i całej rodzince ostatni raz przed porodem....
załaczam zdjęcia z dziś
 

Załączniki

  • usg 3.jpg
    usg 3.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 104
Digitalis - ja małego będę musiała wziąźć ze względu na to. bo mąż będzie w pracy. Nie będę więc miała go z kim zostawić. Lekarz mi powiedział, abym przed badaniem nie oddawała moczu to prawdopodobnie zrobią mi przez brzuch. Więc jeśli tak to Kuba wraz z moją kumpelką będzie mógł wejść ;-) w ostateczności wezmę swoją mamę - ona pójdzie z młodym do swojej siostry, która mieszka nieopodal :-) Więc jeszcze zobaczymy :-)

Do lekarza na USG mam zamiar iść w czwartek lub piątek (28 - 29.07) będę już prawie w 13 tyg :D więc akurat ;-) już się nie mogę doczekać !!!
 
a teraz drogie Panie mam zaszczyt przedstawić moje młodsze dziecię. W 11t6dc mierzy sobie 5,22 "wzrostu".
Termin wyznaczono mi na 6 lutego (poprzednim razem pomyliła się i wpisała 26:p)

Dzidziuś nie bardzo chciał sie ruszać i to trochę mnie zmartwiło, ale jak go lekarka sprowokowała to troszkę rączkami pomachał:) Ważne że serduszko bije a dzidzia rośnie.
Pytałam o usg genetyczne ale powiedziała że ona nie widzi powodów żeby je w moim wypadku wykonywać. Jeszcze mam spory kawałek do 30-stki, w rodzinie żadnych chorób o podłożu genetycznym nie było, a z dzidzia wszystko dobrze
.11t6dc.jpg
 
reklama
Do góry