reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rosną nasze maleństwa? (wszystkie zdjecia,usg itd.)

Dziewczyny ależ duże już te wasze bąbelki :-D Już takie fajne ufoludki z nich, a nie bryłki w których ciężko zlokalizować co jest gdzie ;-)Ja swojego ufolka zobaczę dopiero za tydzień, mam nadzieję że jajka z niecierpliwości nie zniosę do tego czasu :]
 
reklama
poroniona 84 twój bąbelek pewnie też taki duży... ja widze wszystko na tych zdjecia objaśniam zdjęcia mojego bąbelka od lewej głowa (która jest prawie 1/3 wielkości całego ciała) następnie tłów i te dwie krótsze kreseczko-kuleczki najbardziej po prawej to nóżki.... ;-)
 
A o to i mój SKARB - ma prawie 5cm
 

Załączniki

  • skarbek prawie 5cm.JPG
    skarbek prawie 5cm.JPG
    20,8 KB · Wyświetleń: 104
A to moj wiercipiętek :)[video=youtube;_NZJST69Ylk]http://www.youtube.com/watch?v=_NZJST69Ylk[/video]
 
reklama
Do góry