reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rosną nasze maleństwa? (wszystkie zdjecia,usg itd.)

Dziewczyny ale piękne te Wasze dzieciaczki. Ja swojego widziałam ale nie mam foty. Również jest cudowny, dla mnie najpiękniejszy:-)
 
reklama
a ja dzisiaj zobaczyłam mojego bąbla, biło serduszko i machał do mamusi rączkami i nóżkami :happy:
picture373488.jpg
 
śliczna dzidzia Agatko:) a jak "wysoki" ten Twój maluszek? bo ja na tym samym etapie ciąży jestem i sie zastanawiam jak duże to moje maleństwo już może być...
 
i to jest problem :p bo jak już zobaczyłam machającą dzidzię to już nic więcej nie chciałam wiedzieć :p ale na dole zdjęcia jest taka jakby kreska i przy niej 6cm :/ szczerze mówiąc nie wiem czy to jest właśnie jego "wzrost" czy co to do diabła jest... lekarz oczywiście nie powiedział :( ale nieeeee rooobi... bo.... widziałam dzidziusia, widziałam dzidziusia, widziałam dzidziusia i machał łapkami :)))))
 
Agatko śliczny bąbelek:-) mój miał 2,5 cm w piątek więc ciut mało ale w normie sie mieści:-) dla mnie też największa radość że go zobaczyłam i to piękne bijące serduszko
 
śliczne te Wasze dzidzie :-)
jejku a ja muszę czekać aż do 4 sierpnia, żeby zobaczyć swoje (będę miała wtedy prenatalne)
to jeszcze całe 2 tyg czekania i niepewności:-(
 
coja- ale masz fajnie że będzie dwójka! tzn. ja bym dwójki teraz już na pewno nie chciała ale jako pierwsza ciąża to super! Na moim listopadowym forum aż 3 dziewczyny mają bliźniaki i mówię Ci jak oglądam ich zdjęcia to zazdraszczam :)
czekanie jest najgorsze, ale będzie dobrze!
 
reklama
Atanku piękna Dzidzia, gratuluję udanej wizyty:)

Coja, to masz prenatalne dzień przede mną...ja 5 sierpnia o 16.40....Niech ten czas szybciej leci...
Dziewczyny które mają swoje badania juz za chwile, zazdroszcze, trzymam kciuki i czekam na same dobre wieści:):)
 
Do góry