reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rosną nasze maleństwa? (wszystkie zdjecia,usg itd.)

Ja po wizycie, a więc wszystko ok! Moje szczęście ma 2,77 cm (tydzień temu było 1,77 cm). Nawet się ruszało! Pierwszy raz takie coś widziałam, miniaturka człowieczka. Lekarz mówił, że wszystko jest oki i dobrze rokuje moją ciążę po tym rozwoju co widzi- ale wiadomo, że człowiek się jednak boi. Według tego usg jest to 8 tydzień i 5 dni (ostatnie usg miałam na innym sprzęcie). Tydzień różnicy. Uff ulga że ho ho!:-D
 

Załączniki

  • 9tc.jpg
    9tc.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 105
reklama
Piękne maleństwo Lady! Wszystko będzie ok, na pewno maleństwo się ruszało, żeby pokazać, że bardzo mu w Tobie dobrze i przez następne miesiące nie ma zamiaru się stamtąd ruszać :-) gratuluje!!
 
Usg z przypadku w szpitalu. Moje maleństwo ma 84 mm :) wg usg 6 tyg 5 dni, jak będzie rosło, przekonam się za tydzień i dam znać :) i może tatuś zeskanuje w końcu zdjęcia ;)
 
Hey Geniusia

Czy twoje maleństwo ma na pewno 84 mm? to przecież przeszło 8 cm :) Fasolka lady87 ma 2,77 cm a ona jest w 8 tygodniu. kurcze coś sie nie zgadza. Spojrzysz jeszcze raz?
 
Hey Geniusia

Czy twoje maleństwo ma na pewno 84 mm? to przecież przeszło 8 cm :) Fasolka lady87 ma 2,77 cm a ona jest w 8 tygodniu. kurcze coś sie nie zgadza. Spojrzysz jeszcze raz?


nie no :D pewnie, że brakuje przecinka; trochę nie dowidzę do monitora z odległości poduszki :)
 
Ostatnia edycja:
To dobrze, bo już jak na kobietę w ciąży przystało zdążyłam się w pierwszej chwili zdenerwować, że moja fasolka taka mała :-D
 
reklama
Do góry