reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rosną nasze maleństwa? (wszystkie zdjecia,usg itd.)

Coja już chyba na tyle zadomowiłaś sie w lutówkach że szkoda by było gdybyś nam uciekła;) W końcu w całym tym kąciku wzajemnego wsparcia bardziej chodzi o wspólny etap ciąży a nie sam termin bo nasze dzieciaki i tak przyjdą na świat kiedy uznają to za słuszne. Niewykluczone że część z nas rozpakuje się dopiero w marcu;)
 
reklama


nasza dzidzia dzis nam caly czas machala raczka :-):-) to niesamowite :-) az ginka sie smiala :-D
 
coja widok niezmiemski, śmiesznie tak wyglądają przedzieleni ścianą :-) Pytałam o przypadki ciąż bliźniaczych w Twojej rodzinie, a zwłaszcza w kobiecej linii, bo rodzina męża nie ma nic do tego że udało Ci się dwa jajeczka na raz wypuścić :-) Dbaj o swoje skarbki.
AsikB duuuży ten Twój dzidź;-) dwa dni starszy od mojego a ponad 0,5 cm większy :-pto zdjęcie jest z góry czy z profilu? Pytam bo moja macica przy waszych wydaje się być strasznie szeroka, ale to może kwestia perspektywy ;)
maron śliczny maluszek :-) Szkoda że mój mi nie machał, to musi być rozczulający widok ;-)
 
coja widok niezmiemski, śmiesznie tak wyglądają przedzieleni ścianą :-) Pytałam o przypadki ciąż bliźniaczych w Twojej rodzinie, a zwłaszcza w kobiecej linii, bo rodzina męża nie ma nic do tego że udało Ci się dwa jajeczka na raz wypuścić :-) Dbaj o swoje skarbki.
AsikB duuuży ten Twój dzidź;-) dwa dni starszy od mojego a ponad 0,5 cm większy :-pto zdjęcie jest z góry czy z profilu? Pytam bo moja macica przy waszych wydaje się być strasznie szeroka, ale to może kwestia perspektywy ;)
maron śliczny maluszek :-) Szkoda że mój mi nie machał, to musi być rozczulający widok ;-)

Dzidź był fotografowany :-) z góry bo lekarz pokazywał mi po bokach rączki. Wg rozmiarów lekarz twierdzi że Dzidź starszy niż wychodzi z OM (ostatni okres miałam 02.05.11). A sygnaturkę mam ustawioną właśnie wg okresu. Mam cichą nadzieję że może wstrzeliłam się blisko owulacji i wyjdzie z tego mały mężczyzna :-)
 
A oto mój Skarbek ;) Usg robione 27.06.2011r
 

Załączniki

  • M
    M
    17,6 KB · Wyświetleń: 123
reklama
Do góry