reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak pomóc Naszym milusińskim czyli dolegliwości maluszków

reklama
Zabka Ethan tez ma mocny uscisk dloni:tak: gdyby Artur mial caly czas zacisniete dlonie to wtedy zapewne byloyb napiecie miesniowe ale jezeli jego piastki sa otwarte to nie ma sie czym przejmowac poprostu silacza masz w domku:tak:

Basieniak ja tez tak mam ze swoim jak ma problem zeby zasnac to myk na brzuszek i zaraz spi:tak:

Czy Wasze dzieci potrafia robic banki ze sliny? Ethan babelkuje mi, bawi sie slina:-D
 
Agatka czasem robi takie banieczki, ale raczej przez przypadek niż specjalnie:-)
a mi tak się podobają dzieciaczki jak śpią na brzuchu, tak słodko...ale moja nie chce:baffled: Poleżeć owszem, popatrzy chwilkę ale nic poza tym.
Dziś byliśmy na drugiej wizycie u ortopedy z bioderkami. Niestety nie ma poprawy...teraz musimy dwoma pieluszkami pieluchować. Kolejna wizyta za m-c...jeśli nadal nie będzie różnicy to rehabilitacja:no:. Odnośnie zasypiania, to moja śpi tylko na boku...wiem, że nie powinna ciągle tak spać, ale ona tylko tak potrafi zasnąć. No a teraz z tymi pieluchami to już w ogóle ma problem z zaśnięciem z czymś takim między nogami:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Anka moja się jeszcze nie ślini, ale wszystko przed nią.
Za to namiętnie wkłada lewą rękę do buzi, lubi spać na brzuchu ale nie chce się podpierać na rękach gdy jest aktywna. Muszę powiedzieć o tym lekarce, bo ręce wtedy uciekają jej na boki, a jak śpi to ma je wzdłuż ciała albo rozłożone na boki.
 
az poszlam sprawdzic te raczki bo akurat Ethan spi na brzuchu i on ma je do gory
Oblizywanie raczek to u nas codziennosc gorzej jak zaczyna je ssac wtedy wskakuje ze smoczkiem:-D
 
Anka ja też daje od razu smoka albo jakąś grzechotkę do łapki bo może być później ciężko z odzwyczajeniem od ssania piąstek :)
 
my tez od razu wtykamy smoka jak mlody zaczyna ssac palce/piąstke
Kania to widze ze Gabi tak jak moj synek, rączek na brzuchu nie używa ;) daj znac co lekarka powie na to, sama jestem ciekawa
 
reklama
ja tez smoczka daje jak zaczyna paluszki do buzi wciskac:)Artur jest strasznie ruchliwy.nogami przebiera,a jak jest w wozku to mam wrazenie ze zaraz gondole rozwali zreszta juz sie robi mala na niego.
 
Do góry