reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak pomóc Naszym milusińskim czyli dolegliwości maluszków

Makunia - u nas od wczoraj też marudzenie straszne ;) co prawda w nocy ok, co 4h się budziła na jedzonko i później ładnie zasypiała ... w dzień już coraz mniej śpi, zastanawiam się czy to te skoki rozwojowe czy po prostu ma gorszy humorek ;)

pępek od wczoraj robiony spirytusem, ciekawe kiedy odpadnie ale wydaje mi się że się mocniej podsuszył od tego %
 
reklama
makunia Mojemy Gabrysiowi jak odpadl pepek w 4 dobie zycia to pozniej troszke sladu krwi bylo na pieluszcze. Zwlaszcza po lezeniu na brzuszku. Potem taki strupek zrobil sie w srodku i sam jakos wypadl.
 
Makunia odnośnie tego strupka to tak moze być, przemywaj jeszcze czym tam przemywałaś i wszystko się zagoi :-) Odnośnie skoków, to u Gabrysi też już dwa zaobserwowałam i wówczas więcej jadła, mniej spała i była niespokojna a jak minął to jak ręką odjął, spokojny sen, jedzenie się normowało.
 
Makunia odnośnie tego strupka to tak moze być, przemywaj jeszcze czym tam przemywałaś i wszystko się zagoi :-) Odnośnie skoków, to u Gabrysi też już dwa zaobserwowałam i wówczas więcej jadła, mniej spała i była niespokojna a jak minął to jak ręką odjął, spokojny sen, jedzenie się normowało.

ha ha my wlasnie przechodzimu drugi skok, trzeci dzien.Wyczytalam ze dziecie potrzebuje tulenia, wiec tak czynie i dzis juz lzej to znosila.


Ale procz tego niepokoja mnie GALARETOWATE kupy, wczoraj i dzis. Ciagnie sie jak jakis zel albo budyn, sorki za dosadnosc opisu.
Dziewczyny jak u Was, mam sie udac do lekarza?
 
makunia jak dziewczyny piszą z pępkiem tak często bywa. A ad spania to nie sądzę, żeby to był powód do niepokoju. Jak potrzebuje niech pośpi. Ja to przy Wiki zawsze mówiłam, że jak tylko już się przyzwyczaję do jakiegoś trybu dnia to przychodzi pora na zmianę;) Więc jeszcze dużo takich zmian Cię czeka;)
A co do trądziku niemowlęcego to na tym filmiku go widać (tym o pierwszym miesiącu) 1. miesiąc życia dziecka, niemowlę pierwszy miesiąc video - kalendarz rozwoju - www.mamazone.pl
 
Aleksp nie wiem czy te kupki u Was sa takie same ale u nas synek od 2 dni takie robi, jakby ze sluzem, bez grudek (jak do tej pory), takie bardziej żółto-brązowe niz musztardowe jak do tej pory. No i wyczytalam ze to moze byc oznaka jakiejs infekcji. Ja jestem chora, wiec moze faktycznie.. Jutro idziemy do lek to sie okaże!
 
Aleksp nie wiem czy te kupki u Was sa takie same ale u nas synek od 2 dni takie robi, jakby ze sluzem, bez grudek (jak do tej pory), takie bardziej żółto-brązowe niz musztardowe jak do tej pory. No i wyczytalam ze to moze byc oznaka jakiejs infekcji. Ja jestem chora, wiec moze faktycznie.. Jutro idziemy do lek to sie okaże!

dzwonilam do poloznej i powiedziala ze ,,spokojnie, moga takie byc", ale na wszelki wypadek wstapie dzis do lekarza podczas spacerku i dam znac
 
makunia ja mialam identyczna sytuacje! pepek odpadl, troszke krwi i kolejny strup sie zrobil dosyc spory. Bylam zalamana, juz myslalam o chirurgu, ale maluszek spokojny nie plakal, wiec mama i mezulo mowia - poczekaj. No i kilka dni pozniej strup sam odpadl i piekny, zagojony pepus sie pokazal :tak:
 
Wykapalam wczoraj malego w krochmalu z nadzieja ze moze pomoze na te krostki. Po jednym razie nie mam sie czego spodziewac, jeszcze kilka razy jak powtorze to moze by mu znikły..
 
reklama
Do góry