reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jak pięknie się rozwijają listopadowe Maluszki

reklama
a ja dzis na 11 do lekarza ide wiec sie okaże ile moj klocus wazy ale jak go podnosze do bekniecia to czuje ze to nei piorko 3 kg.Moj Oliwierek ma dzisiaj miesiac :)
 
m3onika moj oliwierek do twojej coreczki podobny :) mezowi pokazywalam zdjecie i powiedzial ze to nasz Oliwierek :) zrobie jutro ujecie takie jak masz twojej Julci i zobaczysz ze podobny :)
 
W temacie wagi i ogólnego rozwoju dziecka, dzisiaj byliśmy na kontroli u naszej pediatry i dowiedziałam się, że moje dziecko wygląda na trzymiesięczne :-)
Waży 5780 g. Czy któraś da więcej ;-)? Położna aż dwa razy go ważyła, bo stwierdziła, że nie wygląda na tyle - prawie w ogóle nie ma "pućków"
 
anbar - moja Olga wręcz odwrotnie, ma duże "pućki" i przez to wygląda jak by ważyła niewiadomo ile a w piątek ważyła zaledwie 3585 :-)
 
roziaaa czekam na fotkę :))
Moje zdjęcia są niewyraźne, bo bez lampy robimy-nastraszyli nas w szpitalu o jej szkodliwości i teraz robimy bez. Ale mamy zamiar kupić lepszy aparat więc i zdjęcia będą lepszej jakości :)
 
reklama
Do góry