reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jak nie zwariować ze stresu przed kolejną CP?

reklama
tak, ja przeszłam poronienie trąbkowe, ale na bardzo wczesnym etapie. ciąży nie było jeszcze widać, nawet nie krwawiłam na zewnatrz, ale na obrazie usg było widać krwawienie z niedroznego jajowodu (miałam wcześniej badanie drożności) i beta zle przyrastala (malutko). bardzo Ci współczuję i mam nadzieję, że jesteś pod stałą kontrolą lekarską? poronienie trąbkowe jest możliwe, ale w moim wypadku czekanie oznaczało codzienne badanie bety aż spadła do zera i co drugi dzień usg. to bardzo ważne.
ku pokrzepieniu dodam, że po 3,5 latach starań i poronieniach zaszłam w zdrową ciążę (również z owulacji po niedrożnej stronie gdzie jajowód w teorii nie działa). życzę wszystkim zdrowia i wzorowych ciąż!
czyli jednak nie jestem sama. Acha Ty wiedziałaś ze masz jajowód nie drożny. U mnie to byla trzecia ciąża, mam dwoje dzieci ze zdrowych ciaz . Bylam w szpitalu do bety 8 . Juz całkowicie mi spadla i ciąża jakby sie wchłonęła. Dziękuję za wiadomość bo to jest pocieszające. Może jeszcze sie więc zdecyduje 😘
 
Zwariuje do tych wyników..
stressed-stressed-out.gif

My też czekamy!!
 
reklama
Do góry