reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak maluchy zasypiają

Jak długo trwa uspanie waszego dziecka


  • Wszystkich głosujących
    132
reklama
Bardzo proszę o przesłanie mi elektronicznej wersji książki Uśnij wreszcie na adres sabina.sloniec@op.pl

Mam 8 - miesięcznego syna, który jeszcze nie przespał nocy bez kilku lub nawet kilkunastu pobudek:sorry2: Proszę o pomoc... z góry dziękuję.
 
a mój Bartosz ostanio budzi się dwa razy w nocy na jedzonko. wczesniej budził się co 2 godz lub co godzinkę. Troszke sobie te metodę złagodziłam, bo nie umiem zostawic płaczącego dziecka, ale nauczył sie sam zasypiać.Ksiązka jest dostepna pod linkiem :
Chomik SANDEMO
 
a mój Bartosz ostanio budzi się dwa razy w nocy na jedzonko. wczesniej budził się co 2 godz lub co godzinkę. Troszke sobie te metodę złagodziłam, bo nie umiem zostawic płaczącego dziecka, ale nauczył sie sam zasypiać.Ksiązka jest dostepna pod linkiem :
Chomik SANDEMO

Witaj :-) a podpowiedz mi jak złagodziłas metode bo ja ostatnio byłam z Wojtkiem u jego prababci no i ona nie mogła zniesc jak mały płacze wiec usypiałam go przy cycusiu :zawstydzona/y: no i znowu walczymy (na szczescie tylko w dzien) i smyk strasznie płacze
 
Witaj :-) a podpowiedz mi jak złagodziłas metode bo ja ostatnio byłam z Wojtkiem u jego prababci no i ona nie mogła zniesc jak mały płacze wiec usypiałam go przy cycusiu :zawstydzona/y: no i znowu walczymy (na szczescie tylko w dzien) i smyk strasznie płacze


Po pierwsze: Robie tak żebysmerfik był bardzo zmęczony wygłupiam się znim cuduje , poprostu dzień pełen wrażeń. on budzi się o 7 - 8 a o 11-12 pada na pierwszą dżemkę. Spi ok 40 -60 minutek. Po czym poznaje ze jest senny, po pierwsze ziewa po drugie maruszi nie podobaja mu się zabawy ktore wymyslam, a wiem ze jest najedzony, wtedy zdejmujemy spodenki i do łózeczka. Zawsze jest protest ale ja odchodze i zaczynam sprzątać, prasować. Jeżeli protest nie ustaje znów buziaka w czóleczko i robie sobie swoje. Biore go wtedy kiedy dostaje histerii w przeciwnym wypadku co jakis czas dochodzę jeżli maruszi. Teraz to juz tylko jest jeden buziak 2 minutki marudzenia i spi. Do raczki dostaje pieluszkę. Smoczka nie chce. Druga drzemka ok 16 ok godzinki. Kąpanie zazwyczaj było o 19 ale teraz zaczynam pracę więc musze go pózniej kapać. Mój szef poszedł mi "na rekę" i bede pracowała rano od 9-12 i od 16-19.30, w południe bede z małym. Pracę mam na miejscu. Pozdrawiam i powodzenia.
 
mój budiz sie 6-7 a od 8.3 juz jeczy :( zasypia na ok 2 godzinki) potem po obiadku ok 2-3 tez spanko no i o 19 stej kompanko i spac.
Ja do pracy wróce dopiero 1 maja o ile mnie przyjmom bo dyrek juz na moje miejsce zatrudnił starszego faceta a mi powiedział ze mze gdzies mi znajdzie miejsce:wściekła/y: ale i tak pewnie bede musiała zmienic prace zeby byc w zawodzie :dry:.
Fajnie ze szef poszedł ci na reke :tak:
 
reklama
Do góry