reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak i ile śpią Wasze Pociechy?

ups to widze ze tylko u na hanifka spi na normalnej poduszcze, a czasami ma jeszcze na niej jaska polozoneg, musze chyba cos z tym zrbic. Od dzis, zostawie jej tylko jaska
 
reklama
moj synus spi od 20.00 do 6.00 ale w nocy budzi sie co godzine i wrzeszczy wiec spi .ile ??....prawie nic ja jestem wykonczona w dzien zadnej drzemki wiec ok 16-17 jest juz wielkie marudzenie....a ja juz probowalam wszystkiego zeby normalnie spal brak mi pomyslow i sil....
 
A masz pomysł czemu krzyczy? Długo już tak jest?

W sumie wiek 2 lat to początek koszmarów sennych, ale skonsultowałabym to z lekarzem, może skierowanie do specjalisty potrzebne? Jakieś badania?
 
Ja to się śmieję że jeszcze trochę i Tuśka zabierze do łóżka konia na biegunach:szok::-D bo zestaw koniecznych zabawek do spania codziennie się powiękasza są już 2 Józie, misu, piesek, lala, kucyk pony no i obowiązkowo kapcie muszą też z nią spać:-D
 
mikolaj spi sam w swoim lozku ale w jednym pokoju ze mna ,wiec chyba sie nie boi a lekarza pytalam dlaczego tak robi ze tak czesto sie budzi? to powiedzial ze on mnie zmanipulowal i moja wina mam go zostawic i wyjsc ,a nauczy sie sam spac w swoim pokoju...
 
reklama
Do góry