reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak i ile śpią Wasze Pociechy?

reklama
u nas niestety Mateusz nie śpi choc widze że jeszcze potrzebuje tego snu bo chodzzi zmierzły ale uspac się nie da:no:raz na jakiś czas uśnie no i w aucie jak akurat się gdzies jedzie
 
Łukasz potrafi spać i 3 godziny w dzień... z reguły jednak ok 2 godzin śpi i potem ok 10,5-11 w nocy.

Paweł w jego wieku sypiał tylko w aucie. Czasem w wózku ale on rzadko w wózku jeździł jako dwulatek.
 
Pewnie ok 1,5 - 2 godzin spi - od po obiadku (ok 12,30-13.00) do podwieczorku (ok 14,30 pewnie zaczynają budzić...)
 
U nas z drzemką różnie generalnie od jakiegos czasu nie kładę już małej :no: ale ona sama sobie reguluje i jeśli potrzebuje w konkretny dzień akurat snu to pada gdzie popadnie:-D a ja ją tylko kładę do łóżka:-D
 
Aneta, Donakat to te Wasze dziewuszki ze spaniem tak jak mojej koleżanki córka. Dzis chodzi do 1 klasy a jeszcze dwa lata temu też usnęła gdzie popadnie, robiłysmy jej nawet zdjęcia w nietypowych miejscach jej odlotu, np. w czasie zabawy na klatce schodowej............ na kiblu.......... w piaskownicy................ normalnie jak ją dopadło to potrafiła usnąc od razu tam gdzie akurat była...........
 
reklama
Mój Paweł śpi w przedszkolu - i to ma ten minus że później ciężko mu zasnąć wieczorem, ciezko obudzić się rano, potem w przedszkolu jest zmęczony więc spi i koło się zamyka :sorry2:
 
Do góry