reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak i ile śpią Wasze Pociechy?

wczoraj rano pisałam że Mateusz nie śpi dzień a jak wracaliśmy z miasta to usnął w aucie spał jakos 1 godzinkę ale na noc nie chciał iśc spac tak jak zwykle poszedł o 22.40 no i obiecałam sobie że w dzien już nie będzie spal a dzis jak siedziałam przed kompem to młody wcisnoł sie na kolana przytulił i usnoł:szok:no i zas pewnie będzie wieczorem szalał
 
reklama
wczoraj rano pisałam że Mateusz nie śpi dzień a jak wracaliśmy z miasta to usnął w aucie spał jakos 1 godzinkę ale na noc nie chciał iśc spac tak jak zwykle poszedł o 22.40 no i obiecałam sobie że w dzien już nie będzie spal a dzis jak siedziałam przed kompem to młody wcisnoł sie na kolana przytulił i usnoł:szok:no i zas pewnie będzie wieczorem szalał

monia, u nas to samo. jak mala zasnie w samochodzie to ja budze po przyjezdzie, bo weim czym sie to skonczy. chyba, ze szykuje sie dluzszy wieczor, jak dzis, to nawwt chce zeby pospala
 
Co do spania to moja Hanifka chodzi ok 21 czasami po i spimy do 09.00 rano
Drzemka tez u nas jest dziennie konieczna tak zazwyczaj ok 13:00 dwugodzinna czasami nawet 3 godziny sie zdarza Hani pospac
 
piotrus spi od 21 do 9 i w dzien ok 1,5 godziny od 11 30 do 13 00. bylo juz tak, ze nie spal w dzien ale jakos nam to wrocilo.

na jakich poduszkach spia wasze dzieci? piotrus upominal sie czesto o moja duza wiec mu kupilam taka, zeby pasowala rozmiarem do lozeczka. zastanawiam sie jednak czy to nie za wczesnie na taka wysoka poduszke? co z kregoslupem?
 
Maciuś zasypia wtulony w poduszkę-pieska, ale jak zaśnie zabieram mu ją. W nocy się budzi i o nią woła, to mu daję, ale w sumie nie śpi na niej, tylko obok niej. Ani ja, ani mąż nie śpimy na typowych poduszkach, tylko na małych jaśkach i mam taki sam plan odnośnie Maćka.
 
nie chcialoby mi sie biegac do jego pokoju podawac mu poduszke- bo od kilku dni spi sam :tak: my w sumie tez nie mamy wielkich poduch ale mimo wszystko mam obawy czy dwuletnie dziecko powinno spac na jakimkolwiek podwyzszeniu. jakis czas spal na jasku ale glowka mu sie obsuwala i krzywo lezal dlatego kupilam poduszke.
 
Mateusz ma taką szeroką jak łóżeczko,ale grubszą niż tą 1 płaską i do tego 2 jaśki:zawstydzona/y: no tak już ma,że jaśki traktuje jak przytulanki. A zasypia na piramidzie, łącznie ze zwiniętą na stosie z poduszek kołderką.
 
Maciuś zasypia wtulony w poduszkę-pieska, ale jak zaśnie zabieram mu ją. W nocy się budzi i o nią woła, to mu daję, ale w sumie nie śpi na niej, tylko obok niej. Ani ja, ani mąż nie śpimy na typowych poduszkach, tylko na małych jaśkach i mam taki sam plan odnośnie Maćka.


podobnie spimy imy, tylko ze P na jasku a ja na plask. na razie Julitka ma baaaardzi cieniutka podusie a cala szerokosc lozeczka. w sumie, to tylko po to, zeby na przescieradle nie spala. chcialabym, zeby i ona spala pozniej na plask, bez poduszek
 
Adaś spi na grubszej poduszce, ale nie zagrubej ,mama mu taka uszyłai wypełniła pierzem z mojej, bo ja to siedziałam a nie leżałam. Do tego musi być pieluszka w słoniki , miś i piesek któreą nazywa Tita..............
 
Ostatnia edycja:
reklama
Adaś spi na grubszej poduszce, ale nie zagrubej ,mama mu taka uszyłai wypełniła pierzem z mojej, bo ja to siedziałam a nie leżałam. Do tego musi być pieluszka a słoniki , miś i piesek któreą nazywa Tita..............


o inwentarzu juz nie wspominam, bo czasem brakuje miejsca dla niunki:-D:-D
 
Do góry