reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak i ile śpią Wasze Pociechy?

Damian tez lula raz w ciągu dnia-około 11 i śpi 2-2.5 godziny ( dzisiaj wyjątkowo tylko 1,5 ale wieczorem dał do vivatu ze zmęczenia)
 
reklama
Julitka spi tylko raz w dzien , zazwyczaj (oprocz okresu rozregulowania) od 11 lub 12, trwa to ok.1 godz, czasem do 2
 
wlasnie weszlam na bb zeby zajrzec na ten watek i zapytac o to samo o co pytala majandra :-D

piotrus juz od wrzesnia spi tylko 1 raz w ciagu dnia. az do jutra :wściekła/y: juz wyjasniam... od kilku dni spi rano do 800- 830 (zazwyczaj wstawal miedzy 6 a 7) i o 11 30 jest problem z zasypianiem. ale dajemy rady... tylko ze wieczorem jest masakra. wierci sie i kreci i nie moze zasnac. dzisiaj pierwszy raz w zyciu zasnal przed 22! nie moze tak byc. doszlam do wniosku, ze moj szkrab nie potrzebuje tyle snu w ciagu doby i jutro sprobuje nie klasc go wogole w poludnie. zobaczymy. nie jest mi to wogole na reke bo potrzebna mi byla ta jego drzemka ale sprobowac musze. no chyba, ze jutro wstanie o normalnej godzinie :tak:
 
Iza mam ten sam problem :dry: mianowicie Kuba wieczorem jest gotowy do zabaw niż do spania. Zastanawiałam się nad zlikwidowaniem tej jednej drzemki w ciągu dnia, aby był bardziej wymęczony i góra o 20 spał. No ale ta jego drzemka to zbawienie dla moich nerwów :tak: czasem ze zbawieniem czekam do tej 11 aby go połozyć spać i mieć choć te 1,5h przerwy.
 
izabela bo może za wczesnie go kładziesz.Moja Oliwka tez kiedys spaął o takiej godzinie ale już od kilku miesięcy nie usnie wczesniej niz przed 13.00.Zazwyczaj zasypia 13.30-14.30.A mysle że nasze dzieciaki są jeszcze za małe rzeby nie spać wcale w dzień.Zreszta sama się przekonasz jak spróbujesz,chyba że Twój syn to cyborg ale nie wierze że wytrzyma bez zdrzemki.
 
Iza Kasia niektóre dzieci nie potrzebują tyle snu, widocznie Wasze też. Moja córcia ledwo skończyła 1,5 roczku czyli jak nasze dzieci i też nie spała w ogóle w ciągu dnia widocznie taki typ
 
reklama
Przeraża mnie mysl, że Kuba nie będzie spał w ciągu dnia. Serio. Nieraz tak było, że z braku mozliwości Kuba trzymany był cały dzień na nogach i wiem jak wspaniale zasypiał na wieczór : ) muszę to poważnie przemyśleć.
 
Do góry