reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak i ile śpią Wasze Pociechy?

reklama
a ile w sumie wasze dzieciaki spia w ciagu doby? piotrek spi ok 10-11 godzin. zastanawiam sie czy to nie malo. choc z drugiej strony wcale nie wyglada na spiacego. wrecz przeciwnie- odnosze wrazenie, ze moglby wcale nie spac w ciagu dnia. nigdy nie jest marudny i zawsze jest tak, ze bawi sie pieknie a ja go biore i myk do lozeczka bo po prostu przyszla stala godzina spania. tak jest w poludnie i wieczorem :tak:
Stas spi w nocy 11 godzin i od kilku dni lapie 2 drzemki po 1,5 godziny. Czyli przesypia w sumie14 godzin. I tez jak nie wyspany to marudny okrutnie.
 
Aneta, myślę, że miałabym problem z przestawieniem się na dziewczynkę:-D;-) Mamy tylko 1 lalkę:zawstydzona/y::sorry2:i chyba z 10 samochodów:tak::-)

Nic nie szkodzi Tuśka uwielbia autka i bardzo często się nimi bawi:-D:rofl2: ewentualnie przy wymianie bym musiała Ci wraz z dzieckiem wózek dać dla lalek bo bez niego byłoby ciężko ostatnio nawet bajeczkom robi aaaa i wozi po domu.:rofl2::-)
 
A Kuba ma jedną szmacianą lalke taką totalnie "zjechaną" jeszcze po mnie :) i ma na imie Zuzia uwielbia ją :) teraz jak jest chory to wyciaga jej gruszką śpiczki z noska :)
 
Czy jest jakieś wrześniątko, które ma nadal 2 drzemki w dzień lub takie, które już w dzień nie śpi?

Maciuś nadal śpi raz, ale drzemka mu się przesunęła na 12. Chyba, że gdzieś wózkiem jedziemy na cały dzień to potrafi spać 2 razy, ok. 10 i ok. 15:30.
 
Czy jest jakieś wrześniątko, które ma nadal 2 drzemki w dzień lub takie, które już w dzień nie śpi?

Maciuś nadal śpi raz, ale drzemka mu się przesunęła na 12. Chyba, że gdzieś wózkiem jedziemy na cały dzień to potrafi spać 2 razy, ok. 10 i ok. 15:30.
No a jak myslisz? Stasio - kumpel od pelengo talerza i wyrka:-p:-D
 
Oliwka usypia dopiero ok 13.30-14.30,wczesniej nie usnie.I śpi od 2h do nawet 3h.dziś akurat spała od 14.00 do 17.30-pobiła rekord :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Czy jest jakieś wrześniątko, które ma nadal 2 drzemki w dzień lub takie, które już w dzień nie śpi?

Maciuś nadal śpi raz, ale drzemka mu się przesunęła na 12. Chyba, że gdzieś wózkiem jedziemy na cały dzień to potrafi spać 2 razy, ok. 10 i ok. 15:30.

Moja ma dokładnie to samo. Kładę ją (tzn babcia) o po 11 a potem 15:30 - 16.00. Czasem opuszcza drzemkę popołudniową jeśli pierwsza jest dosyć długa ale standardowo obie mają po godzince.Wieczorem zasypia 20-20:30 to zależy kiedy jej światło zgaszę :tak:.
 
Igor śpi w południe raz około 12-13 i śpi jakieś 1,5 czasami 2,5 h no i na noc kładę go tak przed 20 i śpi do rana czasami budzi się koło 4 bo chce pić
 
reklama
Do góry