reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak i ile śpią Wasze Pociechy?

Też zauważyłam. Ale u nas to ewenement bo Łukasz zasnął mi jak wracaliśmy rano z przedszkola (było mi to na rękę bo byliśmy na zajęciach w zwykłej porze drzemki).
Normalnie sypia raz od ok10.30 godzinę, dwie lub naaaawet 3 (jak ma dzień dobroci dla mamy ;-) )
 
reklama
Dziś moje dziecko najmłodsze pokazało jak bardzo mnie kocha. Jak usnął o 19:30 to obudził sie o 6, :szok::szok::szok::szok::szok::szok: bez żadnych dłuższych przerw, była 1 maleńka na łyczka wody. Bez mleka:szok::szok::szok::szok:. Zdarzyło się to po raz pierwszy w jego prawie 14 miesięcznym życiu
 
Agulka bo dziś byłą noc śpiących rycerzy :-D

Łukasz pospał dziś (UWAGA) do 6.50!!!!
Z jedną półgodzinną przerwą ok 3 bo go bolał brzuszek.

A przesypia nocki (zdarza mu się) od jakiegoś czasu. Tylko u mnie jak nie jeden mnie budzi to najczęściej drugi - bo siku, bo przyjdzie bo cośtam :baffled:
 
Agulka bo dziś byłą noc śpiących rycerzy :-D

Niestety nie u nas:no: Dzisiaj Olo wyjątkowo często się budził.
Ja również nie przespałam jeszcze całej nocy od urodzenia młodego. Jeśli kiedyś:baffled: nastąpi ta piekna noc to normlanie chyba zrobie imprezę z tej okazji:-D Dlatego ja nawet nie myślę o drugim dziecku, póki co marzę żeby się wyspać:tak: Ponoć to jest też ciemna strona karmienia piersią i tego, że mama pracuje. Dziecko w ten sposób nadrabia dzienne zaległości z mamą.
Moje dziecię w dzień śpi tylko raz ok. godzinki. Na noc idzie spać ok. 20.30, a wstaje (oczywiście po kilku nocnych pobudkach) ok. 7.30-8.00.
 
reklama
Niestety nie u nas:no: Dzisiaj Olo wyjątkowo często się budził.
Ja również nie przespałam jeszcze całej nocy od urodzenia młodego. Jeśli kiedyś:baffled: nastąpi ta piekna noc to normlanie chyba zrobie imprezę z tej okazji:-D Dlatego ja nawet nie myślę o drugim dziecku, póki co marzę żeby się wyspać:tak: Ponoć to jest też ciemna strona karmienia piersią i tego, że mama pracuje. Dziecko w ten sposób nadrabia dzienne zaległości z mamą.
Moje dziecię w dzień śpi tylko raz ok. godzinki. Na noc idzie spać ok. 20.30, a wstaje (oczywiście po kilku nocnych pobudkach) ok. 7.30-8.00.

no coz, przeciez oni z julitka sa podobni temperamentem, to i sypiaja niemalze identycznie:-D:tak:

jak olafek zyje? dokucza wciaz i nieprzerwanie?
 
Do góry