reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak dbamy o siebie w ciąży

Hej dziewczyny, chciałabym Was prosić o poradę:happy2:Od kilku dni chodzi mi po głowie zmiana fryzury i to całkiem radykalna. Mój D. powiedział, że mu to nie robi różnicy jakiej długości mam włosy:crazy:......za bardzo mi nie pomógł. Chciałabym abyście krytycznym okiem spojrzały na mnie i doradziły czy taka fryzura będzie do mnie pasować (zależy mi na krótkim ścięciu, bo jest wygodniej)
2gwxbpf.jpg
 
reklama
wow, trudno coś doradzić!!!! ale radykalnie faktycznie, ja tak ostatnio radykalnie zmieniłam długość..
 
Dubeltówka, masz drobną buzię, więc sądzę, że fajnie byś wyglądała z taką fryzurką, jednak zastanów się dobrze - takie włosy trzeba codziennie układać, żeby dobrze wyglądały. No i trzeba znaleźć dobrego fryzjera, bo moja koleżanka jakiś czas temu znalazła sobie fajną, oryginalną fryzurkę, a fryzjerka zrobiła jej na głowie coś totalnie innego.
 
dubeltówka zmiana rzeczywiście radykalna ;) ja powiem tyle, fryzurka mi się bardzo podoba i myślę, że ładnie by Ci było...aleeeee bardzo dużo zależy od tego jakie masz włosy, ja się kiedyś ścięłam na hmm, czorcią zapałkę i włosy nie chciały mi się w ogóle układać, wyglądałam jak człowiek dopiero jak były sztywne od różnych glutów...a tak to jak dziecko po chemioterapii :/ więc jeśli masz włosy podatne na układanie to spróbuj... ale jeśli nie to na pewno rzecz do ponownego przemyślenia :)
 
No więc kiedyś już miałam krótkie włosy i ogarniałam je bez problemu oczywiści z pomocą różnych specyfików, ale bez jakiś większych komplikacji. Nie martwię się o układanie tylko o to czy będą do mnie pasować, bo mam trochę pyzowatą twarz i chciałabym ją trochę wyszczuplić i nie wyglądać jak księżyc w pełni:-D
 
heheh, też mam buzię jak księżyc w pełni, ale myślałam, że właśnie dlatego nie mogę sobie pozwolić na taką krótką fryzurkę (mi sie, wydaje zawsze, że długie włosy wysmuklają twarz). Ale wydaje mi się, że Tobie będzie ładnie. No i ten jakby pejs z jednego boku może wysmuklić rzeczywiście- w ogóle asymetria chyba wysmukla... Jeśli jeszcze dajesz sobie radę z układaniem włosów, to spokojnie możesz sobie strzelić taką fryzurkę:)
 
gdzie Ty masz pyzowatą twarz kobito?!? ja myślę, że jeśli z układaniem nie masz problemu to ryzykuj :) poza tym wystrzępiona grzywka skośna powinna twarz tak czy inaczej wyszczuplić... ale ostrzegam, przy takich zmianach efekt zawsze jest szokujący i w większości na początku się nie podoba, dopiero po kilku dniach, także jak coś to proszę potem na mnie nie krzyczeć ;)
 
dubeltówka ja też myślę, że będzie ci pasować! Ja kiedyś miałam fioletowego jeżyka na głowie i było fajnie, gorzej z odrastaniem... Teraz nie obcięłabym się na krótko bo taki włosy wymagają znacznie większej pracy. Przy długich jest super wygodnie, umyję co kilka dni, rozpuszczę albo zwiążę. Generalnie po wysuszeniu koniec zabiegów:) A przy krótkich musiałam myć codzinnie, bo po nocy były takie oklapłe i potem je ukłądać na szczotce co doprowadzało mnie do szału:)
 
Dubeltówka, masz drobną buzię, więc sądzę, że fajnie byś wyglądała z taką fryzurką, jednak zastanów się dobrze - takie włosy trzeba codziennie układać, żeby dobrze wyglądały. No i trzeba znaleźć dobrego fryzjera, bo moja koleżanka jakiś czas temu znalazła sobie fajną, oryginalną fryzurkę, a fryzjerka zrobiła jej na głowie coś totalnie innego.

Zgadzam się co do pierwzej częsci, że jak najbardziej bedzie pasowało... A z tym układanie... nie będzie tak źle, one są krótkie więc ułożenie to chwila moment...
Ja miałam kiedyś włosy do dupalka i suszenie SUSZARKĄ trwało 1,5 h... Umycie dokładnie 0,5h i prostowanie około 45 minut !! Bo ja mam bardzo gęste i grube włosy...
Potem si wkurzyłam i zrobiłam boba i teraz cały proces mycia, układania to 20 minut :D (bo ja przy tym 100 razy poprawiam bo po tej stronie inaczej niz po tej, a tu zbyt uniesione tu za mało :p)
Krótkie włosy to RAJ !!
 
reklama
Właśnie to mnie najbardziej wkurza w długich włosach, że albo rozpuszczone albo kucyk. Jak rozpuszczone to koniecznie albo wyprostowane (1 godz.) albo pokręcone (2 godz) a z krótkimi to i mycie raz dwa i suszenie i układanie szybciej idzie. Jak się zdecyduję (a raczej się zdecyduję:-)) to chwilę przed porodem bo musi mi grzywka jeszcze trochę podrosnąć;-)
Dzięki za uwagi;-)
 
Do góry