reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak dbamy o siebie w ciąży

Miałam przez chwilę coś podobnego tj. jeden dzień - kurowałam się Prenalenem plus herbatą z miodem, sokiem z malin, cytryną.
Zdrówka ! :-)
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z Was używała w ostatnim czasie kropli albo sprayu do nosa. Mam tak okropny katar, że sobie nie radze... Leci mi woda z nosa... Jeszcze do wczoraj miałam problem żeby się wysmarkać, a dziś powinnam sobie chusteczke włożyć i po 5 min zmienić, bo już by była cała mokra. :wściekła/y: Nie chce iść do lekarza po taką "bzdure". Antybiotyk mam, ale tak się męczę, że szok. A mój nos już jest tak czerwony... :zawstydzona/y:

Proszę o pomoc!!!
Ja meczylam sie z katarem prawie dwa tygodnie, w koncu wzielam spray do nosa - dla doroslych (na noc bo mocniejszy) i dla dzieci (w dzien). Stwierdzilam ze taki dlugotrwaly katar moze byc bardziej niebezpieczny niz kilka dni z lekarstwem.
 
saffi ja polecam roztwór soli fizjologicznej np.sterimar-ja taki mam i bardzo mi pomaga zwalczać katar.To jest najzdrowsze rozwiązanie...wypłukuje bakterie z nosa i nawilża śluzówki(niestety katar leczony i nieleczony trwać będzie tak czy siak min 7 dni)
 
Katamisz ja nie mam kataru;-) To chyba do Agatki było adresowane. Aczkolwiek nie ukrywam, ze w przypadku pojawienia się u mnie tej przypadłości skorzystam z rady ;-)
 
Katamisz ja nie mam kataru;-) To chyba do Agatki było adresowane. Aczkolwiek nie ukrywam, ze w przypadku pojawienia się u mnie tej przypadłości skorzystam z rady ;-)

:-D:laugh2:mimo wszystko cieszę się ,że skorzystasz z rady :-p

Sorki...

Tak powyższy tekst tyczył się agatkiT....
 
Ja z innej beczki. W czasie choroby nie pamiętałam o pielęgnacji ciała [ledwo zipałam], ale teraz wracam do smarowania olejkiem. Jak dotąd nie mam rozstępów, zastanawiam się, jak długo jeszcze uda mi się utrzymać ten stan ;-)
 
reklama
Do góry