reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak dbamy o siebie w ciąży

zolza trzymam kciuki && aby do końca i jeszcze trochę po rozwiązaniu Ci się udało bo mówiłam Wam już nie raz...u mnie wyszły po porodzie jak skóra wracała do swoich rozmiarów :-(Genetyka...
 
reklama
Ja pytałam właśnie mamy ostatnio jak u niej było - w ciąży ze mną nie miała żadnych rozstępów, po porodzie też nie, a w ciąży z moim bratem wyskoczyły dwa pod koniec które same później zniknęły, ale między ciążami miała 11,5 roku odstępu więc tu już kwestia wieku też doszła - 25 a 37 lat :) mam nadzieję że to po niej odziedziczę :)

Póki co kupiłam w drogerii natura krem niemieckiej firmy Sanosan (nie mieli nic innego do wyboru), ładnie uelastycznia skórę, szybko się wchłania, nie brudzi ubrań, mi odpowiada, bo do oliwki nie mogę się przekonać... mam obsesję na punkcie tłuszczu na ciele - czy to oliwka, czy olejek do opalania czy olej w kuchni - mam bezwarunkowy odruch mycia się od razu :)
 
Madzioolka, śmiesznie masz z tym olejem ;-)

Aestima, Katamisz, dzięki Babeczki :-) Mam taką nadzieję. Wiem, że po porodzie mogą wyleźć jeszcze... Do tej pory wyszły mi na pupie, jakieś 7 lat temu, kiedy szybko przytyłam - ale teraz walczymy dzielnie i oby skutecznie ;-)
 
Madzioolka, nie musisz - może mała nie będzie potrzebowała, a może wystarczy jakiś balsamik czy mleczko nawilżające dla maluszków - teraz jest ogromny wybór :-) Ja zamierzam kąpać w balneum i po tym nie trzeba oliwkować, no, chyba że wyjątkowo suchutka jest skórka, ale to skrajność.
 
a ja sobie właśnie grzeję kręgosłup termoforem,bo coś mnie dziś łupie.jak chodziłam to mnie nogi jakby w biodrach bolały,a teraz juz całkiem mnie połamało.
jestem pewna na 99%,że będę miała bóle z krzyża znowu:crazy:
 
Zołza, ja się wczoraj wykąpałam w próbce balneum i spodobał mi się, więc może dla Malucha też kupię. A powiedz mi jak się orientujesz czy to można stosować od pierwszych dni życia? Jest lepsze od oilatum? cenowo chyba trochę droższe?
 
Aestima, można stosować od początku. Czy lepszy od Oilatum? Mnie się wydaje bardziej wydajny i bardziej nawilżający skórkę. Ale to moje subiektywne odczucia. Nie znam cen, muszę porównać, bo sama jestem ciekawa.
Stosowałam dzieciaczkom balneum hermal - zastanawiam się, jaka jest różnica między tym płynem a balneum baby basic - muszę doczytać.
 
reklama
Do góry