reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak dbamy o siebie w ciąży

Smaruję się oliwka od dawna, może dlatego nic mi się łuszczy? A te żyły na piersiach też mi się nie podobają... Tak samo, jak owłosiony brzuchol - bleee...
 
reklama
Smaruję się oliwka od dawna, może dlatego nic mi się łuszczy? A te żyły na piersiach też mi się nie podobają... Tak samo, jak owłosiony brzuchol - bleee...

o RANY, ZOŁZO ja tez mam wlosy na brzuchu, myslalam ze przesadzam, ale okazuje sie ze tez tak masz .... skad sie to wzielo? nie wiem czy wczesniej nie zauwazalam tego czy jak, normalnie regularne na szczescie jasne wloski na calym brzuchaczu !!!

a i piersi to jedna wielka sieć żylna , nawet kilka duzych zyl na brzuchu po bokach się ukazało
 
Dziewczyny mi też się skóra łuszczy na sutkach.Ale to zupełnie normalne w moim wypadku.W 1 ciąży tez tak miałam i dziecko karmiłam normalnie po porodzie,żadnych problemów nie powodowało to łuszczenie.Dużą dawką oliwki je atakujcie!!Ja też mam tą z rossmana...jest super!!

Mi nie schodzi ale sutki mam czarne prawie jak MURZYNKA :zawstydzona/y: a zakupilam ten krem z rossmana baby dream dla mam, gesty fajny pachnacy przyjemnie - stosuję 2 x dziennie
 
Forever - Jakie wykonujesz zabiegi u kosmetyczki? tylko na biust? ja to regularnie co 3 tyg MIKRODREMABRAZJA bo mam kłopoty z cerą i zabieg ją poprawia bardzo, no i maski nawilżające
 
o RANY, ZOŁZO ja tez mam wlosy na brzuchu, myslalam ze przesadzam, ale okazuje sie ze tez tak masz .... skad sie to wzielo? nie wiem czy wczesniej nie zauwazalam tego czy jak, normalnie regularne na szczescie jasne wloski na calym brzuchaczu !!!

a i piersi to jedna wielka sieć żylna , nawet kilka duzych zyl na brzuchu po bokach się ukazało

Kochana, to wszystko wina hormonów... Dziwię się mężowi, że mu to nie przeszkadza, ale nic nie mówię, tylko się cieszę, że ciągle mnie podziwia ;-) Ale sama wolę patrzeć na moją nową figurę... w ubraniu ;-)
 
O kurczę, to nie tylko ja z tymi kłakami na brzucholu jestem. Wczoraj normalnie na usg wstydziłam się brzuch lekarzowi pokazać, całe szczęście że światło było lekko przyciemnione, żeby monitor lepiej było widać.
 
reklama
Ha ha ha :-D Dziewczyny, ja wiedziałam, że nie tylko ja mam takie "skutki uboczne" ;-) ale bałam się komuś przyznać, żeby nie uznano mnie za wariatkę, która zamiast cieszyć się ciążą, zwraca uwagę na takie rzeczy :-p Dzięki, ulżyło mi ;-)
 
Do góry