reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak dbamy o siebie w ciąży

traschka zapomnij. Mój by w życiu nie poszedł do sklepu kupić coś takiego. Jemu trzeba palcem pokazac i jeszcze werbalnie z 10 razy powtórzyć. A tak z własnej inicjatywy nieeee. No chyba ze się popsztykamy, wtedy potrafi miło zaskoczyć.
 
reklama
Dziewczyny mi też się skóra łuszczy na sutkach.Ale to zupełnie normalne w moim wypadku.W 1 ciąży tez tak miałam i dziecko karmiłam normalnie po porodzie,żadnych problemów nie powodowało to łuszczenie.Dużą dawką oliwki je atakujcie!!Ja też mam tą z rossmana...jest super!!
 
też tak mam... jakby mi skóra z sutków schodziła... i teraz to samo z pępkiem. Ja mam pępek w środku i normalnie wygląda, jakbym się zjarała na solce, tak mi się skóra łuszczy. Nawilżam to balsamem do skóry suchej i wrażliwej.

To normalne czy mam się bać?
 
Co do femibionu to też łykam, tylko upewnijcie mnie czy odpowiedni kupiłam - femibion natal 2??
Bo gin napisał mi tylko "femibion" i jak pani magister w aptece zapytała który chcę bo są cztery rodzaje to lekkiego karpia przycięłam. Dała mi dwójkę, dla kobiet pow 13 tyg. ciąży więc chyb odpowiedni prawda??
Tak, dwójka. Ja też biorę. :-)
Dwie tabletki - różne - dziennie.
 
Ostatnia edycja:
Do Rossmana wreszcie dotarłam - faktycznie kosmetyki dla ciężarówek ładnie pachną.
Jak, że coraz mniej mi się podobają moje rosnące piersi z granatowymi żyłkami udałam się do kosmetyczki. Powiedziała, że nie ma potrzeby nakładać żadnych specjalnych masek i że mam bardzo ładną, nawilżoną skórę - na całym ciele również - tylko wymasowała mnie ogólnie jakimś preparatem. Nie ukrywam, że mnie ta informacja ucieszyła. :-) W kwietniu będę miała 37 lat i nie chcę w ciąży ani po wyglądać jak sześćdziesiątka.
 
reklama
Do góry