reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak dbamy o siebie w ciąży

I ja także mam nie tylko witaminki ale tez leki, duphaston wciąż musze brac i luteine sobie wciskac tez ...
Nie powiedzialabym ze wygladam kwitnąco w ciązy ech
 
reklama
jak ja sie dzis zobaczyłam to zwątpiłam oczy podkrążone jak u zombie, poczochrana i w ogóle....ale pół nocy sie tatuś z maluchem bawił i pukali mnie w brzuch i się nie wyspała m eh :(
 
Jakie kremy stosujecie? Moj chcial ostatnio zabłysnąć i wyczytał gdzieś ze polecany w ciąży jest pewien krem po czym poszedł do apteki i mi go kupił, nazywa się Pharmaceris M krem dla kobiet w ciąży zapobiegający powstawaniu rozstępom...powiem ze jest bardzo wydajny, ma przyjemny delikatny zapach i b.szybko się wchłania - mam nadzieje ze jest rownie skuteczny ;-)
 
Mamusia wow, ale fajny twój mężczyzna! Mój by nigdy na to nie wpadł:) On nawet nie wie co to rozstępy , a o kremie na to pewni tym bardziej nie słyszał:) Ja mam obecnie mustele, dostałam w prezencie i bardzo sobie chwalę. O Pharmaceris też słyszałam bardzo dobre opinie, mam z tego serię do twarzy i jestem zadowolona.
 
Ja stosuję oliwkę dla kobiet w ciąży zakupiona w rossmanie - poleconą przez inne forumowiczki. Ma bardzo ładny zapach ale wiadomo jak to oliwka - nie wchłania sie całkowicie i brzuszek troszke sie lepi. Na noc mi to nie przeskadza ale rano już nie moge jej uzywać bo wszystkie ubrania mi zatłuści... Musze zaopatrzyć się w cos kremopodobnego :)

Pharmaceris też był tu wielokrotnie polecany, więc mąż właściwie sie doedukował :-D
 
Mój Ł. też postanowił o mnie zadbać i też zakupił mustele - kochany, nawet go o takie rzeczy nie podejrzewałam. Gorąco polecam ten krem jet fantastyczny.
 
ja póki co używam oliwki dla niemowląt, szybko się wchłania, a ja mam bardzo przesuszona skórę i ciągle się drapię ;)
 
Dziewczyny ja Tak od ok tygodnia mam straszna skórę. Smaruje 3,4 razy dziennie i nic. Mam wrażenie jak jej dotykam, głupio to zabrzmi, jakby nie była moja. Najbardziej cierpią sutki, skóra na nich mi się dosłownie luszczy. Miacie coś takiego? Uzywalam już wszystkiego id oliwe z oliwek po eucerin nic nie pomaga:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry